4 transferu, na które można nie zwrócić uwagi

Thiago Alcantara, Henrik Mkhitaryan, Mario Götze, Pierre-Emeryk … „Bayern” i „Borussia” są podsufitka niemiecki rynek transferowy. Stara się nie odstawać od nich i „Bajer”, który sprzedażą w Chelsea i zakupem Sen Hen Mina. Pozostałe transakcje nie w centrum dyskusji, ale spojrzeć na nim stoi. Wszyscy nowi gracze kładą na nadchodzący sezon duże nadzieje. Ktoś z nich nie jest przyzwyczajony, że ktoś, być może, będę dręczyć kontuzje, a ktoś, być może, stanie się nowym Götze lub royce ‚ em. Tylko czas to pokaże. A póki co, przedstawiamy wam listę transferów, które można ominąć.

Leon , 18 lat
Z „Bochum” w „Schalke”
3,3 mln euro

W tym sezonie nowa fala młodych i utalentowanych piłkarzy najprawdopodobniej przytłoczyć Bundesligi ze strony Schalke. Do istniejącej młodzieży trafimy Christiana Klemensa z „Kolonii”, który świetnie wyglądał na letnim Euro, pomimo wystarcza grę niemieckiej drużyny w ogóle, i obiecującego z „Bochum”. „W piłkarskim planie chcę być jak Tony Crossa”, – oświadczył on w październiku 2012 r. i stara się nie zmieniać swoich słów. Leon więcej innych młodych niemców popytu na rynku transferowym. Gracz zainteresował takie kluby jak Inter mediolan, Real madryt, Juventus turyn, Bayern monachium. Ale, w końcu, wolał na razie jest bliżej do domu i przeniósł się do pobliskiego Gelsenkirchen. Negocjacje „Schalke” i „Bochum” można nazwać sagi, ale w lipcu kluby doszły do wspólnego rozwiązania, które załatwiało obie strony. „Masz prawdopodobnie słyszał o zainteresowaniu Dortmundu do mojej osoby, ale wolałem „Schalke” i mam nadzieję, że dokonał właściwego wyboru”. O miejsce w składzie musiał walczyć z Jones, i Romanem .

Daniel , 22 lata
Z „Borussia Dortmund” tranzytem przez „St. Pauli” w „Norymberga”
1,5 miliona euro

nie wspomniano w naszym artykule o kampanii transferowej Borussii, tak jak dla pierwszej drużyny Daniel grał tylko w meczach towarzyskich, a w czasie wolnym od dzierżawy czas pomagał . Obrysowa napastnik spędził owocny sezon w „St. Pauli”. Zawodnik strzelił 18 bramek, z czego 11 w 12 ostatnich meczach, co uratowało klub od obniżenia w klasie. Piłkarz już czekali w „West „, ale napastnik postanowił jeszcze udowodnić swoją wartość Bundeslidze. Jak dla Norymbergi, jak i dla samego zawodnika, który uzyskał 11-tkę, transakcja zapowiada się skuteczne.

Łukasz i Giulio Donati
Z „Nerazzurri” w „Werder” i „Bajer”
2,25 mln euro i 3 mln euro, odpowiednio

„Werder” podpisał prawie równocześnie z tym, jak samo „Bajer” zrobił z Donati. Oba dobrze się zgłaszają młodzieżowym Euro, ale w obronie „Nerazzurri” nie są potrzebne. będzie pierwszym włochem, za klub, który stawał się w 2004 roku mistrzem, ale w ostatnim czasie upada. 22-letni spróbuje wymienić , który udał się w Dortmund. Donati sam przyszedł do „Bajer” do tego, aby zająć stanowisko, wrócił w „Realu”, Daniela .
Wszystkie te chłopaki potencjalnie bardzo silne, a przy odrobinie szczęścia, mogą głośno powiedzieć o sobie już w tym sezonie, w związku z tym na pewno warto przyjrzeć się bliżej. Warto przyjrzeć się bliżej i do ziemskich kwot, za które zostały zakupione przez graczy, i do wieku samych piłkarzy. W tym cała Bundesliga: inwestować w przyszłość z umysłem.