Blind powraca do Wembley ze znacznie odmłodzony niderlandzkim

scena powraca Danny Blind, trener holenderskiej reprezentacji. Po raz ostatni pojawił się na Wembley 20 lat temu w fazie grupowej Euro jeśli Oranjes jako kapitan przełknął gorzką pigułkę po porażce 1: 4 Teraz starają się zadośćuczynić za to fiasko, przynajmniej w towarzyskim pojedynku, choć zdaje sobie sprawę, że nie nadzorowane najsilniejszy generację…

Brąz medaliści Mistrzostw Świata w 2014 roku, ostatnim roku sensacyjnie zakwalifikowany do nadchodzącego Euro i spokój tak można zbudować zespół do następnego cyklu kwalifikacyjnego.

w szczególności, Brytyjczycy Oranjes od tego nędznego ME nie stracić kilkanaście razy z rzędu, ale dzisiaj Blind będzie musiał wysłać do boju zdecydowanie najmniej doświadczonym wszystkich jedenastu.Nie ma rzeczywiście van Persie, de Jong Sneijdera oraz szereg tych, którzy udał się do Brazylii przed ostatnim.

„To był okres w latach 80., gdy kwalifikują się dobrze (Mistrzostwa Świata 1982 1986 -. wyd. Ed), taka piłka nożna Holt, „ przypomina ślepy, który sam zaczął reprezentować tuż przed nieodebranych Mundialu w Meksyku

.” mieliśmy kilka świetnych graczy Robben, Van Persie, Huntelaar, De Jong, Sneijder. brakuje zawodników w wieku od 25 do 28 lat, z tym mamy do czynienia.Wszystko, co możemy zrobić, to dać szansę młodzieży w meczach takich jak ten, „ kuca poniżej ramion ślepy, który po meczu na Wembley wykonanych kapitana syna Daley.

” English wcześniej miał dużo obcokrajowców, ale teraz wydaje się, że są one w lidze promuje dużo młodych zawodników, co przekłada się na dobrej drużynie narodowej. Kontrastuje to z naszej sytuacji. Przekształcamy wybór krajowej z bardzo młodych chłopców, „ lamentować właściciel 42 międzynarodowych czapki.

Według statystyk centrum Opta podczas ligi holenderskiej kontynuuje obejmuje najmniejszy odsetek uczestników obcokrajowców ze wszystkich elitarnych europejskich rozgrywkach. W ostatnim liga runda tylko 64,6 procent uczestników odbyło się holenderski paszport.W angielskiej Premier League Natomiast trwał tylko 27,7% graczy krajowych.

Danny Blind był starając się szukać talentów, co to jest. Dotychczas na przestrzeni sześciu meczów już wypróbowany 33 różnych odtwarzaczy, a nawet parę Letschert-Karsdorp nadzieję zadebiutować dzisiaj przeciwko Anglii.

Podczas gdy Holendrzy są w kryzysie w każdym przypadku, zgodnie Albion Blind wspina. ikona gracz Ajax przeciwnik dzisiaj na konferencji prasowej chwalił „przewidywalność mniejsze (niż dotychczas), nowoczesne podejście i utrzymywanie z europejskim stylu.”


Zobacz więcej na stronie: rowery użytkowe