Černošek jest rozczarowany do wspierania małych przedsiębiorstw, ale Spike Ostrava zniknąć

Szef atletyka Ostrava Złote Kolce Miroslav Černošek wyraził rozczarowanie małych przedsiębiorstw wsparcie finansowe z regionu. Przyznał nawet opcji, które w końcu mają się spotkanie, w którym rozpoczął on siedem fenomenalny jamajski sprinter Usain Bolt, wyprowadzić z miasta. Realistycznie, jednak nadal nie będzie.

Najczęściej zajęte atletyka domowe spotkanie dysponuje budżetem w wysokości około dwóch milionów euro (54 milionów dolarów). Černošek dziś na konferencji prasowej z okazji 55 rocznicy westchnął, że ma w nim wyraźnie brakuje zasobów lokalnych przedsiębiorców. „Wsparcie Ostrava całkowicie zniknął.


To jest złe, i czujemy się trochę jak niesprawiedliwość, kiedy patrzymy na lokalnych koszulkach piłkarzy lub hokeja.Boli nas, popychając nas i jesteśmy więc rozczarowani, a więc poprzez wysłanie odwołania do Ostrawy otoczenia biznesu „, powiedział Černošek.

Jego wezwanie podobno nie skierowany w mieście i regionie morawsko-śląskim, na rzecz którego jest czarna kobieta na warunkach republiki superior. „to raczej odwołanie do firmy, że firma, gdyby Spike z nich zasługują na większe wsparcie”, powiedział Černošek.

on nawet wymienić możliwość, że Golden Spike w dłuższej perspektywie może zmienić miejsce. „biorąc pod uwagę tradycję nie mamy takiego projektu w umyśle. Ale oprócz tradycji mamy, z drugiej strony, nie należy niczego trzymać.Nie chciałbym, aby określić ją jako zagrożenie, ale możemy spodziewać się większego wsparcia dla lokalnych elit biznesowych, „powiedział Černošek.

Szef Golden Spike, ale zaprzeczył, że zagrożenie w ruchu prestiżowe spotkanie miasta była obecnie rzeczywisty

„Złote Kolce Ostrawa, jak sugeruje oficjalną nazwę spotkania, ze względu na tradycję związaną z tym miastem, Vítkovice stadion – obecnie najbardziej nowoczesne lekkoatletyczny w kraju, i to świetna lokalna publiczność”. powiedział Černošek „. tak długo, jak zorganizowana pod niezmiennych warunków istniejących firm, żadnych spekulacji na temat jego transferu w innym miejscu bez znaczenia. „

kolejna edycja Golden Spike odbędzie się na stadionie Vítkovice w dniu 20 maja.Organizatorzy po raz kolejny kieruje udział sześć mistrz olimpijski i największego sportowego gwiazdy Bolt. „Jesteśmy z nim wstępnie zgodził się przyjść, ale okres klucz jest styczeń, luty, jak będzie taryfy na treningach.Niezależnie od tego jest trener decydować o planach na sezon „, powiedział dyrektor sportowy spotkanie Alfons Juck.

Tematy: Złote Kolce, ekonomia, Ostrawa, lekkoatletyka, sport, czarne kobiety