Challengers Kliczko przeszedł Thompson i bronił wszystkie swoje tytuły

WIDEO | GALERIA | Obiecał KO 5 runda. Boks mistrz Vladimir Kličko jest w prognozie, choć nieco opóźniony, ale znowu mistrzowski. Ukraiński gigant sprowadzona amerykański weteran Tony Thompsona w szóstym i aktu w Berno, Szwajcaria obronił tytuły świata WBO, WBA i IBF wagi ciężkiej.

Vladimir Kličko jest nieomylny maszyna. Ponownie, robi tylko to, czego potrzebował, aby wygrać. Dlatego przed północą w sobotę w Berno, Szwajcaria zdobył szereg triumf 58 Ko Nr 51, gdy wysłany do podłogi w szóstej rundzie amerykańskiego challenger Tony Thompson, który stwierdził, że jego pas mistrz WBO, WBA i IBF to prawo od 2006 roku

Thompson natomiast wyglądał jak pełnosprawnych przeciwników. Už 40-letni weteran był podobnie wysoki, z dużym zasięgu ramion, i trudno było go trafić.Co więcej, to był już drugi wzajemną walkę cztery lata temu wygrał mistrz KO w 11. rundzie.

Sok przydomek „Tiger” teraz zaczęła aktywnie i otwarcie czterech rund pojedynku był zrównoważony.


Ale potem przejęła działalność ukraińskiego króla wagi ciężkiej, a w piątej rundzie przeciwnik wysłał prawo do pierwszego liczenia. Choć przeciwnik jeszcze podniósł, ale drugi podobny atak ma stale i sędziowie wolą Pojedynek zakończył.

Kliczko i spełnione życzenia fanów. Mieli problem z Thompson ważenia przed pojedynkiem, amerykański pokazał im środkowy palec. Podobno była to reakcja na obelgi.

Kolejnym znaczenie zwycięstwa ujawnił Bijeca przydomek „Steel Hammer” po ceremonii, kiedy pogratulował jego trener Emanuel Stewart, który obchodził swoje 68 urodziny.. W ringu on nawet zaśpiewała piosenkę „Happy Birthday”

VIDEO: Kliczko miażdży Thompson

„starałem się wydostać najlepsze dla widzów w Bernie i jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pokazać przed taką publicznością.Thompson był zręczny przeciwnik i zasługuje na oklaski, „kontynuował Klčko w wywiadzie dla RTL