Chelsea wybrał trenera na nowy sezon: to będzie Conte

Oczekiwany Największą nowością dzisiaj właśnie potwierdził: Antonio Conte w tym roku dla euro doprowadzi włoskiej reprezentacji z jego czele, jednak uciekania się do zespołu Chelsea. Następnie od grudnia tymczasowo prowadzony przez Guusa Hiddinka, byłego trenera Juventusu teraz z Blues podpisał kontrakt na najbliższe trzy sezony…

„Perspektywa pracy w Chelsea napawa mnie entuzjazmem.Jestem dumny, że mogę prowadzić reprezentację swojego kraju, a tylko jako atrakcyjną rolę jako menedżer Chelsea mogła podążać „ zachwyciła po podpisaniu 46-letni trener.

Conte w lecie staje się dłużej piąta włoski czele Chelsea i będzie starał się budować na bogatej spuścizny Gianluky Vialliho Claudia Ranieriho Carla Ancelottiho Roberto Di Matteo.

Wszystkie te autokary łącząc mistrzostwa, trzy triumfy w Pucharze Anglii, jeden w Puchar ligi i dwa wielkie osiągnięcia na scenie kontynentalnej (Puchar Zdobywców Pucharów w 1998 roku i ligi Mistrzów w 2012 roku).

pierwsze trzy współpracownicy Conte współdzielone również przeszłość związana z Juventusem, gdzie z powodzeniem pracował jako zawodnik i trener [Po zabraniu 400 czarnych koszul jako potężnego pomocnika, zadbał o wspaniały powrót zespołu Turynu na ławce trenerskiej.

W latach 2011-2014 starsza pani stale przebywała na włoskim cokole, a Juventus zdołał ukończyć taki hattrick w latach trzydziestych.

Natychmiast w swoim debiutanckim roku pozostawał z Turynami niepokonany przez cały sezon, który tuż w historii Włoch miał tylko trzy mancupty.Imponująca ilość 102 punktów od roku 2013/14, a potem nikt nie może się równać.

Dla Bianconeri w tym okresie Conte dostał zawodników jak Andrea Pirlo, Paul Pogba, Carlos Tévez i Arturo Vidal we wszystkich trzech sezonach był rodem z Lecce nazwany trener sezonu.

fakt, kogo za Conte sprowadza się do Londynu, spekulowali co najmniej od wczoraj, kiedy, na przykład ekspresowe poinformował, że były trener Siena i Atalanta zagląda zwłaszcza po dwóch gwiazd AS pomocnika Roma Nainggolanovi korek i Manolas.

Według tego samego arkusza Conte został na Stamford Bridge w roku przychodzą do pięciu milionów funtów.Trener zespołu Chelsea na jego uzupełnienie żądanie również jego rodacy i długoletni współpracownicy Angelo Alessio, Massimo Carrera, Mauro Sandreani Paolo Bertelli.

Włochy daleko poniżej kierownictwo Conte znalazł rywala w innej konkurencyjnej meczu podczas Euro kwalifikującego się siedem zwycięstw z 10 meczów.