Co poszło nie tak

Dalej była seria uszkodzeń od skurcze mięśni do nawrotu kontuzji ręki, uzyskane jeszcze w dzieciństwie. Pato kochał długo leczyć i ta cecha nie podobała , który obejmować go w zgłoszenie do MISTRZOSTW świata w republice Południowej Afryki. Gdy zdrowie pozwalało grać, Alexandre był szalenie dobry – tu i ważny gol (3:32)””, i (8:08) przeciwko „Napoli” i słynne upokorzenie (9:03) „Barca” na „Camp Nou” – ale z każdym rokiem był zdrowy, coraz rzadziej. W styczniu 2013 roku (cztery mecze bez bramek w sezonie) stało się ostatecznie jasne, że napastnik wyjedzie. Gracz nazwał „Mediolan” domem (choć później skrytykował lekarzy za „złe podejście”), podręcznik za czas w klubie, kibice mogli przypomnieć sobie historię z zanikiem na trzy tygodnie, będąc zdrowym, i nadal przeważała opinia, że Pato – „swój”, ale w rzeczywistości czas. Czerwono-czarne przyjęli zaproszenie do „dawania koryntian” 15 milionów.

Jaki jest teraz

Restart kariery w kraju zaczynał się niejednoznaczne. Za rok w „” Pato ma nienawiści u swoich fanów, choć w lidze strzelił 17 razy w 30 minut gry i stał się jednym z twórców zwycięstwa w mistrzostwach stanowych. Wszystkie spory z fanami z powodu niezrealizowanych karnych przeciwko „”. W języku NBA to był prawdziwy „flop”.

Kiedy okazało się szansę wyjechać od negatywnych kibiców, Alexandre im od razu wykorzystał. Wynajem na „Sao Paulo” układała się skutecznie: 53 bramki w 62-tych meczach. Imponujący wynik jest związana z poziomem brazylijskiego futbolu, i obecny Pato jest raczej piłkarzem regionalnego poziomu, bo czy inaczej, on wybrał się na choć jeden dorosły Mistrzostwa świata.

Zainteresowanie europejskich klubów pojawił się jeszcze latem: mówiono o „Arsenale” i „Lazio”. Prezydent „dawania koryntian” Roberto De Andrade, wtedy powiedział, że modli się w dzień i w nocy, tylko po to by sprzedać gracza – tak uważa za klęskę zakup Pato. Skończyło się na tym w zimie, kiedy brazylijczyk między Chinami i Anglią wybrał wielki futbol na szkodę wynagrodzenia.

Co czeka go w Chelsea

Predykcyjne totalna porażka Pato w Anglii znacznie więcej, niż tych, którzy wierzą w nowy etap jego kariery. Notatki informacyjnych usług ze zdjęciami dziewczyny piłkarza , wydaje się, przyciąga więcej uwagi niż bezpośrednio wiadomość o wypożyczeniu napastnika.

W XXI wieku „Chelsea” już spędzałem na napastników – Szewczenko, Torres, Falcao… Pato mówią „chwałę” kogoś z nich. Poza tym, skoro tak często leczył się we Włoszech, to w APPLE z jej wszystkie niepisane klubem brazylijczyk powinien w ogóle nie wstawać z łóżka. W zespole Hiddinka początkujący będzie musiał konkurować z Remy, Falcao i . Jeśli francuza i uda mu się wyprzedzić (czy nie formie, czy to nie jest format dla „Chelsea), to z tym ostatnim będzie ciężko. Między Diego i dziś odradza się niegdysiejszy „chemia”, a jeśli Gus widziałem początek ubiegłego sezonu, to wątpię, czy zdecyduje się ją złamać.

W środę w Heathrow wylądował gwiazda z nadwagą i skłonnością do obrażeń. Oczywiście, gwiazda zgasła, ale nie spalona, dietę można dostosować, aby uniknąć uszkodzenia – zmienić plan szkolenia. Tylko czy starczy Pato na to wszystko? Przecież od czasu szczytu w Mediolanie” minęło sześć lat. Zwarte transmisji Pirlo w roli nikomu nie zobowiązanej geniusza i ciągnąć 13-tą pozycję najbardziej sztywne ligi świata, mając reputację obiektu do żartów w stylu „on jest taki kryształowy, że nawet nie przejdzie badania lekarskie” – biegunowo różne rzeczy.

„Jeśli on nie będzie najlepszym świata w ciągu najbliższych dziesięciu lat, to będzie po części jego wina i częściowo – trenerów”, – powiedział najbardziej wpływowy coach w karierze brazylijczyka, Carlo Ancelotti. Nominalnie u Pato jeszcze dwa lata, choć w to proroctwo nie wierzy już nikt. Niech na początek udowodni, że kaczki mogą być aktywne w zimie przynajmniej na Stamford Bridge.