Dlaczego w przeciwieństwie Gerrard Lampard wrócić do Premier League

W ubiegłym roku musiał opuścić angielskiego futbolu Frank Lampard. Ten rok będzie Steven Gerrard. Symbolicznie, w ubiegłym tygodniu, jeden z najbardziej znanych angielskich piłkarzy ostatniej dekady okupacji podzielił sportowych gazet codziennych i obecna sytuacja przedstawia się następująco: Lampard wciąż uciekać z Anglii, a Gerrard tak. Albo może to ten sam los jak jego były partner z zespołu?

Frank Lampard, który miał w ubiegłym roku po zakończeniu Chelsea głowy granicą i internatach najlepiej w Nowym Jorku, w czwartek ogłosił, że Manchester City, gdzie objazd wreszcie otwarty w tym sezonie, to pozostanie do czerwca.. Dzień po dała zapomnieć Steven Gerrard, choć wielu wstrząśnięty jego ogłoszeniu, że po tym sezonie kończy się w Liverpoolu, klub, któremu poświęcił całe swoje życie nożnej

Podobnie jak Lampard raz Gerrard stanowczo oświadcza: ” nie będę grać dla konkurencyjnego klubu tak się składa, że ​​grał przeciwko Liverpoolowi. „ Podobne frazy dwa lata temu wywijał także Lampard, który w końcu udała się do jego słów, a teraz najlepiej Manchester City do swojego byłego klubu znacząco pożary walki o tytuł.

mam Gerrard w Liverpoolu po zakończeniu planu jak przed Lampard udać się do US major League Soccer, ale teraz wiele oczekiwać napięcie, że to naprawdę będzie. Coś jak słowo faceta, bo dzisiaj w piłkę nożną z pewnymi wyjątkami cześć.W opowieści o dwóch niezwykle utalentowanych pomocników, które mogą pewnego dnia przed Anfield lub Stamford Bridge rzeźbienie posąg, znajdziemy wiele wspólnego, ale wiele różnych, wskazując, że historie z tych dwóch będzie prawdopodobnie drugim końcu.

Lampard został jeszcze wcześnie, Gerrard chce iść to sam

idealiści piłkarskie na pewno miłość do klubu ikon zakończonych w swoich klubach i nie grać z kariery gdzie indziej podoba było jeszcze w czasach Maldiniho, ale takie tradycje były zbyt dużo w dzisiejszym zużycia światowego futbolu.Dlatego też, nawet Frank Lampard, choć uczniowie West Ham, nawet Steven Gerrard nie był vouchsafed powiesić buty na gwoździu, gdzie wydaje się, że.

Oba swoich klubach, ale w końcu w lewo, albo pozostawi w innych okolicznościach. Choć Gerrard ogłosił zamiar sześć miesięcy z góry, Lampard czekał do ostatniej chwili, Chelsea, jeśli nie jest on oferowany nowy kontrakt. Mimo że pod koniec ubiegłego sezonu miał trzydzieści sześć lat, nie czują nawet złomowany i nie ukrywa faktu, że chciałby więcej czasu na grę na najwyższym poziomie.

Kiedy José Mourinho zdecydował, że już człowiek, z którym zdobył dwa tytuły angielskie, potrzeb, uciekł Lampard zostawić za granicą.Ale w rzeczywistości mniejszy haczyk – właściciel Nowego Jorku, ponieważ jest to ta sama osoba, która jest właścicielem Manchesteru. A kiedy w końcu lata Lampard zaczął dzwonić telefon, który miał go Manuel Pellegrini, kierownik obywateli zainteresowania, mogła wytrzymać trzy czasie angielskiego mistrza.

„Wiem, że nigdy nie grał dla innego klubu w Premier League, a myślałem, że to się nigdy nie stanie,” powiedział po przeprowadzce do Manchesteru Lampard, który przyznał, że pragnienie po raz ostatni do gry w piłkę nożną na najwyższym poziomie i walczyć z najbardziej znanych trofeum był większy, a jeśli Chelsea miał kilka miesięcy przed oferując przedłużenie umowy, mógłby przeskoczyć nad nim jak ryba po przynętę.Tyle jeszcze chciała iść.

Wręcz przeciwnie jest teraz zamierza zakończyć swoją długą karierę w Liverpoolu zwycięskie trofea, zwłaszcza zwycięzcy Ligi Mistrzów Steven Gerrard. Około 711 dni młodszy piłkarz zaczął być może trochę wcześniej niż Lampard w Londynie, nad rzeką Mersey w sytuacji, gdy nie jest już w grze jako prim mecz, ale czasami zrezygnować, odpocząć i dać przestrzeń do innych, młodszych, bardziej wydajne.

I chociaż Liverpool miał na jego ciągle żywe čtyřiatřicetiletého kapitana i zaproponował mu przedłużenie umowy, Gerrard zdecydował jego potencjalna nowa rola nie zaakceptować.Po ogłoszeniu na koniec sezonu jest skończona, przyznał, że jednym z głównych powodów, które doprowadziły do ​​jego „najtrudniejszych decyzji życia”, był niedawny wywiad z menedżera Brendana Rodgersa.

On wskazał, że będzie musiał ograniczyć przestrzeń na boisku, i chociaż Gerrard według jego słów całkowicie zrozumiałe, to byłoby z korzyścią dla wszystkich, sam widocznie nie chciał ostatnie lata kariery spędził w Liverpoolu na skraju ławki i pierwszym składzie.

amerykański sen Gerard na ten rok, dla Lamparda w tym roku

to z kolei Lampard jest mniej zajęty, choć nadal dość znaczące role w Chelsea zrezygnował przed jego wyjazdem. Dlatego wierzę – on wycofał się ze swoich roszczeń – że jego klub wciąż dają możliwość zagrania co najmniej rok, najwyższą ligę ci.Wreszcie dał Lampard i gdy usłyszał wezwanie do Manchesteru City, nie mógł oprzeć się zapach angielskich trawników.

Jego odejście może ostatecznie Chelsea dużo żalu. Nie tylko z powodu nadmiarowości bo teraz jej legenda zaczęła jako bezpośredni konkurent w walce o tytuł, ale przede wszystkim dlatego, że Lampard jest niezwykle ważne dla Man City. Bez jego bramek, tracąc teraz Manchesteru City z Chelsea pięć punktów (i powinno Chelsea o dwa więcej jak Lampard jego celem zorganizował remisu na wzajemnym pojedynku), a więc sytuacja jest na czele tabeli całkowicie wyrównali.

Frank Lampard powinien być na koniec sezonu wyimaginowanej szalę, do których oprze tytuł mistrzowski, twarz będzie prawdopodobnie José Mourinho bardzo gorzki.Ale podstawowe pytanie brzmi: może stać się jak duch i Gerrard dla Liverpoolu?

Gracz sam jeszcze nie wie, dla których zespół będzie grać za granicą. Lampard powrót do Premier League znacznie ułatwione bliskie powiązania między Nowym Jorku i Manchester City, ale nawet jeśli poszedł grać Gerrard do innego amerykańskiego miasta, by nie powrócił poprzez hosting niemożliwe.

Aby przejść do innego klubu angielskiej (czy mieć dowolny sposób) byłoby w przypadku Gerrard mówić jedno: dążenie do mistrzostwa.Jeśli jego życie w Liverpoolu na czymś nie osiągnął, to jest to trofeum, do którego był najbliżej na zeszłorocznym wdzięku jazdy Luise Suáreze, ale ostatecznie nieszczęśliwy poślizg właśnie Gerrard dał tytuł w ręce Manchesteru City.

Nic dla młodego angielskiego piłkarza więcej niż tytuł i Gerrard bo jeszcze w 2005 roku przeniósł się do Chelsea prawie; tyle dla ligi korony po mistrz chciał. I ten pragnienie czy mógłby teraz dogonić zdrady słów. W przeciwieństwie do Lamparda, który zarządza wszystko i miasto naprawdę może raczej cieszyć się najnowszymi grami na najwyższym poziomie, musiałby Gerrard tylko City, Chelsea czy może Manchester United na emeryturę ze względu na jednym trofeum.

W tym samym czasie na w przeciwieństwie Lampard grał nigdy w miejscu innym niż w Liverpoolu.Lampard zaczynał karierę w West Ham i być trwale oznakowane wpisany w historii Chelsea, nigdy nie wyrośnie jak Gerrard w Liverpoolu. W związku z tym, możemy bardzo prawdopodobnie ze wspomnianego trio strajkowych destynacjach Manchester United – starożytnych rywalizujących Reds, niewyobrażalne zmiany, które pomimo chęci zrobienia Gerrard tytuł.

Chelsea raz prawie przekroczył, ale raczej nie chce teraz José Mourinho, który w ubiegłym roku odpisała Franka Lamparda, w każdym praktycznie identycznych graczy. Manchester City? Od Lampard na końcach letnich Pellegrini mógł dotrzeć do jego zamiennik tańszy, ale byłoby tak chętnie nie muszą wymieniać.Lampard jest miasto obecnie kluczowe znaczenie głównie ze względu na jego wydajność i Gerrard dał Chociaż ten rok pięć goli, ale fakt, że potrzebuje około dwudziestu godzin więcej.

I wreszcie powraca już wspomniano fakt, że Gerrard był zbyt niechętnie Liverpool grać w innym niż pierwsze skrzypce, więc nie ma powodu, dlaczego miałby chcieć grać gdzieś indziej. Pewien, że jego tytuł przed wejściem w dowolnym miejscu i nikt nie może zagwarantować, Gerrard na sercu Liverpoolu, to może być zbyt duże ryzyko, więc teraz raczej jako nieskazitelny Liverpool legenda schronienie w Stanach Zjednoczonych, gdzie, według jego własnych słów już bardzo dużo się doczekać nowego wyzwania. Z Lampard może w przyszłym sezonie jak największych gwiazd odtwarzacza podejmowania kraju najpopularniejszym sportem w wielkim świecie reklamy.