Dwadzieścia MS spadła Szwedów 2: 5, Kanada nie zrobić bitwę z nami

Czech hokeju na lodzie do dwudziestu lat w Pucharze Świata w ćwierćfinale będzie konkurować z Kanady. James zakończył opłat Petra podstawową grupę ciężkiej porażce 2: 5 w Szwecji, gdy wynik dwóch bramek skorygowanej do końca meczu. Dzięki pierwsze zwycięstwo Finów, którzy pobili Szwajcaria 2: 0, Czesi zajęli trzecie miejsce w grupie i walkę o półfinały i zaprosić inne drużyny w grupie B. To ostatecznie nieco zaskakująco, domowe Kanada, która za granicą Derby na pierwszym miejscu w Stanach Zjednoczonych spadła 1: 3 , Czesi nie będzie również przenieść się do Toronto na szansę na medal bójce w Montrealu.W Toronto, potem Amerykanie będą konkurować ze Szwajcarii.

W obronie księcia przedni pokład siódmy obrony ostatniego zapisu-up Zegar. Czech obronny ale skapitulował po zaledwie 37 sekund po jej przewagę liczebną dwa do jednego pokornej radości przybywa Asplund.W dziewiątej minucie był winny zboża podražením i północy ukarani po przewagę 14 sekund liczbowej, gdy jego wielki mecz Nacala Dahlén.

Chociaż czescy młodzież były strzelec proaktywne zniszczenie w pierwszym akcie wykończone z dużą wkład Jaškovým LOOK kogo był uznawany za trzecim strzale Szwedzi po napastnik Czech zahamował przed Vladařovým gniecenie i niestety usprawnione ostrze łyżwy za linią bramkową

WIDEO. | Sprawdź montaż meczu Czechy – Dania

Czwarty zespół mistrzostwa w zeszłym roku, a następnie kontrolowane przez resztę meczu, dodatkowo, po 38 minutach dodaje się czwarty cel.jest odbierany Dahlén w oddzielnym ucieczki, w której został sfaulowany, ale sędzia zasygnalizował przestępstwo wziął ją, ponieważ szwedzki Forvard i udało się krążek za czwartym Vladar powrotem.

Po 44 minutach przyszedł kolejny Lampa błyskowa power play Szwecja po 11 sekundach i Dahlén zakończył hat-tricka, wyglądało upokarzającej klęsce. Czeskie juniorki, ale w ciągu ostatnich siedmiu minut z dwóch bramek przynajmniej zmniejszona. Pierwszy uderza kasza, 58 minut, następnie wystarczyło Hronek cztery sekundy, aby wykorzystać przewagę liczbową

Grupa A (Montreal). < / h2>

Szwecja – CR 5 2 (3: 0, 0: 1, 1: 2)
Cele i zapisów: 1. Asplund (Ahl, Pettersson) 9. Dahlén (Asplund A. Nylander) 17. Look (Karlström, Bernhardt), 38thDahlén (Karlström) 44. Dahlén (A. Nylander, Kylington) – 54. Zawiesinę D. (Kurovský) 58. Hronek (szlam D. Guy F). Sędzia: – (. Zarówno BEL) Sheva (USA) Sidorenko Goljak Haurum (DEN.). Wykluczenia: 7: 5 Sposób użycia: 2: 1 Widzowie: 6259-ty

Raport Cr: Prince – Kalina Hronek heroina, Zbořil D. Krenželok, Wali zegara – zawiesiny D.M. Starling Kurovský – JASEK F. facet Koblížek -. A. Musil Necas, s Stránský – pralnia, Šoustal K. Reichel. Autobusy: Jakub Petr Jiří Dopita Petr Svoboda

Finlandia – Szwajcaria. 2: 0 (0: 0, 2: 0, 0: 0) > Cele i zapisów: 25-te Räsänen (Vesalainen, Tolvanen) 34Tolvanen (Saarijärvi, Räsänen). Sędzia: Burchell (USA), Linde – Dahmen Suchanek (Czechy) (oba Swe.). Bez 1: 4 Zastosowanie: 1: 0TH docelowa 4013th

US – Kanada 3: 1 (2: 0 1: 1 0 0)
Cele i zapisów: 5. bieli (Greenway Keller), 7. Greenway (Keller McAvoy) 34. Bracco (Lindgren szlaku) – 29 Chabot (D. Strome, Barzal). sędzia Salonen (Finlandia). Stricker – Fluri Palej (ros.) (Oba Švýc.). Bez , 6, 8, ponadto Kunin (USA) przez 5 min. a do końca gry. Zastosowanie 2: 1 docelowa 18584.

Rosja – Slovakia 2 0 (0: 0, 1: 0, 1: 0)
Cele i zapisów: 30-ci Gurjanov (Kvartalnov, Karnauchov) 50thTrenin (Urakov, Bielajew). sędzia SIR (CR), Rohatsch – Kohlmüller (zarówno GER) Vanoosten (Kan.). Bez 2: 3- Zastosowanie: 1: 0TH docelowa 5.269-ci