Federer skłania Tsonga w londyńskim finale

Londyn. Szwajcarski tenisista Roger Federer awansował do finału w prestiżowym Turnieju Mistrzyń w londyńskiej 02 Arena. Obrońca tytułu w półfinale sprostać Hiszpan David Ferrer 7: 5 i 6: 3 miejsce

Federer, który wygrał suwerenny sposób, podstawowe grupy B, dokonał passę teraz w 16 meczach. Szwajcarski w listopadzie triumfował w turniejach w Bazylei i Paryżu.

Federer wzrosła do statystyk finalisty zdarzeń w sezonie 2007 d’Or już po 12: 0 (odbiorniki 25: 3). W ubiegłym roku pokonał w tym turnieju w grupie 6: 1, 6: 4 Cztery lata temu, na spotkaniu tzw tytule. Masters – wtedy jeszcze grał w Szanghaju w Chinach – wyraźnie triumfował 6: 2, 6: 3, 6: 2nd

„W przeszłości spotykam David prawdziwie doświadczył łatwiejsze mecze.Ostatnio, wszystkie były bardzo wymagający fizycznie uciążliwe. Przeciwnik uległa znacznej poprawie, mocno osiadł w top 10 rankingu, teraz jest nawet w pierwszej piątce. Spodziewam się, że w przyszłym roku będzie musiał stawić czoła kolejnym bardzo solidny sezon, jeśli jego okoliczności tego życzą. Jest to jeden z najlepszych graczy returnujúcich na całym obwodzie, charakteryzującej się niesamowitą wytrzymałością LVbet psychiczną i ekstremalnych warunkach, „zauważył Federer zająć Ferrera.

” Oczywiście, cieszę się, że grałem jeszcze w tym dobry. Mniej lub mało, bo Dawid miał niesamowity sezon i stosunkowo zabawne turnieju.Ponadto, w przyszłym tygodniu może jeszcze zdobyć Puchar Davisa i życzę mu powodzenia w finale „, powiedział Federer.

Promocje na start

Były lider rankingu Federer, niezależnie LVbet od wyniku końcowego wyprowadza się z 4. na 3. pozycję w światowych rankingach przed Brytyjczyk Andy Murray. Top 3 zakończył sezon czasu dziewiąty bez przerwy.

Super szwajcarski tenisista Roger Federer w finale Champions będzie w niedzielę o godzinie 18:30 CET Francuz Jo-Wilfried Tsonga. szósty rankingi gracz ATP world w drugim semi konsultowany z Czech Tomas Berdych w dwóch setach 6: 3 i 7: 5

Federer i tsonga spełnione na 02 arenie już w grupie, w walce otwarcia imprezy LVbet wygrała w trzech setach szwajcarski, który nie był w stanie z wojska francuskie udało się dobrze w finale listopada w hali Bercy Paryż.Federer powalczy o rekord szósty tytuł w Masters, Tsonga na jego sukces w życiu. Singiel – półfinały:

Pięciokrotny i panujący mistrz tego turnieju Federer nie wykorzystał brejkbal w piątym GEME podczas części otwierającej może rzeczywiście zdobył początkową 14 Shaman powoli przechodzi swój pierwszy serwis, ale znacznie zmagał się z trafienia zaufania po obu stronach i znacznie on pozostaje w tyle występów w fazie grupowej.

Ogólnie Zagrano Swiss bierne i rok młodszy Ferrer nadąża z godnością. Jak w podejmowaniu dziesiąty mecz był pięciokrotnie dwie kule z tracąc seta, ale wynik na 5: 5, a następnie wygrał pięć meczów z rzędu. Przełamania 2: 0 w drugim akcie osiągnęła bezkompromisowy przodek powrotu jedno podanie.

Federerová gra zakończyła, stopniowo przejmując kontrolę nad działaniem.W piątym meczu brejkbaly on nie jest przez dwóch z rzędu w dziewiątym z wielką pomocą taśm sieć przeniósł mecz, forhend salwę do otwartej części otoczki sporządzenia meczową, ale złamał forhend. Slajzom mądry bekhend wzdłuż linii wymusić inną opcję i dodano forhend „Zwycięzca”.

Tsonga w piątym meczu z dala dwa brejkbaly, w szóstym GEME sam przedarł administracji Berdych, który rzeczywiście miał ciśnienie, ale backhand koperty.Wysokiej jakości usług i bardziej bezpieczne i angażować się w mocnej grze okresowego Francuz zachował chłodną fory.

Finalista Melbourne Grand Slam Australian Open 2008 Tsonga, chociaż nie wykorzystane przez dwa brejkbaly w drugiej części otwór GEME, ale w siódmym meczu skończyła Berdych forehand porażki prowadzą 40:15 Čech pomógł mu podwójnych błędów.

Francuz był wcześniej na własną bezkompromisową usługi, jednak w ósmym meczu nagle nie przypadek i okazało tylko jednego z dwóch zagrożeń – w innych zabawnych przeciwników udało się przetworzyć zwrot.Berdych LVbet podniesiony pamięć piątkowym ratunek przed Hiszpan David Ferrer dokładnie Wynik: 3: 4 w drugim secie.

Cech dołączył agresja była skuteczna przy siatce i radzić sobie z nieprzyjemnym intermezzo w dziewiątym GEME w której dwa podwójne błędy w rzędzie niech wróg uderzy.

W jedenastym meczu ale Tsonga ponownie włączony backhand wzdłuż linii, którą sporządziła brejkbal. Niech sieć Berdych przestraszyć początek i złożył niewiążącą backhand do siatki. Potem wpadł do doskonałej kontroli płacić backhand wzdłuż linii A Čechova miał reagowania kryzysowego. Wysłany tani błąd forhend i udał się do Francuza służbie triumfu. nie rodem z Wallachian Mezirici przypadkowego punktu przekształcone meczu z asem.