Fundacja Pasja Nauki

Innym ciekawym, bardzo młody backup dostaje w swoje szeregi Lazio. Jutro dyrektor sportowy Igli Tare rzymski klub oczekuje zaostrzenia Mistrza transfer 20 lat Sergeje Milinkovic-Savić, który wylądował w stolicy Włoch, a wkrótce poddany badaniu lekarskiemu. Rzymianie będzie kosztować dziewięć milionów euro i ma być nabycie ich zeszłoroczny…

„Milinković-Savić był ostatni brakujący kawałek.Fundacja Pasja Nauki teraz lista kompletna i konkurencyjny „ znaczy Igli Tare.

” po podpisaniu Wesley Hoedta, Ravel Morrison i Patrica Ciągle brakuje skrzydłowy i pomocnik, więc Ricardo Kishna i Milinkovic-Savić były właśnie te elementy, które dla nas, aby spełnić wszystkie wymagania „ dalsze określenie byłych Internationals albańskich.

Tara w tym samym czasie w odniesieniu do Serbów” tak „musi naprawdę odpocząć.


w pewnym momencie wyglądało tęgi Pomocnicy głowice Genk wolą Florencji. ale w końcu właścicielem 20-letni pochodzący z Hiszpanii zdecydował się na nie tak dobrą ofertę z Lazio.

ostatni trzeci zespół Serie a tak na Milinkovic-Savić uzyskał doskonały przykład box-do -box pomocnik, który jest zarówno fizyczne i sprawny technicznie.Jak wcześniej Euro Soccer powiedział serbski telewizyjny komentator Vladimir Novaković w lecjakém sprawa nawet hodowli Vojvodina przypomina Yayu Touré.

Z serbskim przedstawiciela młodzieży teraz w Lazio obiecującego między innymi, rozszerzenie krótkim staffer kto ma w tym sezonie rywalizować w Liga Mistrzów.Jest jeszcze wciąż Roman jednostka nie wydaje się całkiem gotowy, kiedy stracił zaledwie trzy kolejne pojedynki wstępnych.

„(Nowy trener Stefano) Piolo chciał konkurować z silnymi przeciwnikami, którzy są na lepiej fizycznie, i zdawał sobie sprawę, że to może źle odbić się na naszym zespole, „ nestrachuje zbyt Igli Tare, którego Lazio niedawno ulegli niemieckim Mainz wysokim 0: 3

„To był najlepszy sposób, aby przyspieszyć nasze przygotowania do gry, które naprawdę liczą. na Supercoppa z Juventusem i rundzie wstępnej Ligi Mistrzów na te wyzwania, jesteśmy gotowi,” broni strategii klub byłego piłkarza i sportowców dyrektor Lazio.

Pasja Nauki