Hamšík porównaniu Careca Maradona zadaje tytuł

Neapol. Neapol futbol był ostatnio szef włoskiej Serie A po połowie sezonu, nawet w czasie, gdy jego koszulka świeciły Diego Maradona – 26 lat temu.

fenomenalny argentyńskie go i doprowadza go do tytułu (1990).

prąd SSC zespół doprowadziły trener Maurizio Sarrio dane po 19 cyklach sezonu w prowadzenie dwupunktowej przewagi nad obrony mistrz Juventus.

Niedziela demontowane obrony Frosinone (5: 1).

„przerwano mi bardzo szczęśliwy, kiedy usłyszałem wynik, który przyniósł coś, co wszyscy czekali od wielu lat. Wiedząc, jak miasto i fani wiedzą, aby te emocje, jestem jeszcze szczęśliwszy. Przejdźmy , Neapol.Teraz chcę wygrać mistrzostwo „Maradona zapisał Wezuwiusz przez Sky Sports.

Chociaż kapitan Słowackiej Marek Hamšík Golovach podpisane pod niedzielnym triumfie, stanowisko historycznego klubu jest 95-cia paskudny cios w porównaniu do brazylijskiego Careca Po szóste miejsce. nadal wiodącym Maradona (115).

„oczywiście, to nic wielkiego, ale nic nie wygraliśmy. Musimy kontynuować dobre wyniki w pozostałych rundach. Co najważniejsze, kto będzie pierwszy na koniec sezonu „powiedział Hamsik na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Napoli wygrał po raz trzeci z rzędu i przy każdej wygranej spektakularny wkład i słowacki pomocnik.

” Gramy bardzo , na boisku czujemy się świetnie, rozmawialiśmy. Że nasze dobre samopoczucie znajduje odzwierciedlenie w poniższej tabeli Serie A. Jestem szczęśliwy dla kolejnego gola.Specjalnie dla tego, bo wygraliśmy kolejny pojedynek, „powiedział.

Trener Sarri otrzymał piękny prezent dla niedzielnego 57. urodziny, ale nie latać w chmurach.

” Juventus zdobył cztery tytuły w ostatnim cztery lata, więc może powiedzieć, że ma coś ekstra, czego nie robić. Zawsze twierdził, że nawet jeśli to było na początku sezonu na dolnych przegród, seria zwycięstw będzie wrócić do walki o tytuł i to się dzieje „, przypomniał Uhonorowany. //

I Liczb (impressionante) della Super Rimonte: http://bit.ly/1Ol67FU Wysłany przez La Gazzetta dello Sport w poniedziałek, 11 stycznia 2016