Katalog stron z meblami

To jest zawsze pierwsze pytanie, że klienci pytają po utworzeniu ich stronę, w jednym pliku PDF lub innych, w jaki sposób dostać się do ruchu z wyszukiwarek?

Nadal wierzę, a moja pierwsza rada jest zwrotne. W tym artykule nie będę omówić znaczenie i moc wstecznych; można sprawdzić moje artykuły o wstecznych i sposób ich uzyskania. Jednakże chcę wyjaśnić różnicę pomiędzy silnikami i katalogów, ponieważ w większości przypadków projekt zwrotne budynku najprawdopodobniej początek z katalogów internetowych.

Jeśli próbujesz dostać się do ruchu z wyszukiwarek na swojej nowej stronie internetowej, tym, co jest najbardziej prawdopodobne mylić na początku jest różnica między wyszukiwarek (meble) i katalogów internetowych. To nawet bardziej skomplikowane, kiedy mówię, że jeśli potrzebujesz więcej wyników wyszukiwarek trzeba dodać swoją stronę do katalogów internetowych, więcej!

Tak, działa bardziej na katalogów internetowych, aby uzyskać więcej wyników z wyszukiwarek!

Na początek wiedzieć, że nawet jeśli są w bazach danych wyszukiwarek, to nie znaczy, otrzymasz ruch na swojej stronie internetowej. Aby uzyskać ruch, trzeba być w najlepszych rezultatów. Wierzę, że zgłoszenie do wyszukiwarek nie porusza żadnych krok naprzód w tej perspektywie.

Znane wyszukiwarek takich jak Google, MSN i Yahoo używać bardzo skomplikowanych (meble dla dzieci) metod obliczania, który pojawia się na szczycie wyników wyszukiwania określonego hasła. Te wyszukiwarki, jak wielu, jeśli nie wszyscy inni używają bardzo skomplikowanego oprogramowania i algorytmów przynieść stron internetowych do ich baz danych oraz uporządkować je odpowiednio. Ostatecznym celem wyszukiwarek jest dać osobie, która szuka okres idealne dopasowanie na górze wyników. Jeśli chcesz się analogią, Google byłby idealny jako wyszukiwarkę, jeśli wyszukiwarka ląduje na idealne dopasowanie do jego wyszukiwania wyrażenia za każdym razem, bez konieczności naciskania przycisku „Szczęśliwy traf”.

Niestety, w związku z tym komputery i oprogramowanie nie może myśleć jak ludzie, a zatem nie może dowiedzieć się, co dokładnie wyszukiwarki szuka, gdy on lub ona typy kadencję. To wyszukiwanie siły ograniczające silniki do wykorzystania, co komputery są w tym dobre, „computing”. Komputery mogą liczyć i porównywać się bardzo szybko, a to w zasadzie to, co robi wyszukiwarek.

Wyszukiwarki używają oprogramowania o nazwie „roboty”, aby wyjść i szukać w internecie na stronie internetowej. Następnie po zapisaniu go w bazach danych, porównuje dane zebrane na produkcję i sortowania wyników. Procedura ta nazywana jest ranking.

Na poziomie bardzo podstawowym, ranking logika jest taka: ponieważ istnieje miliardy stron internetowych, a ponieważ nie ma miliony wyników dla większości warunków wyszukiwania, gdy robot znajdzie więcej wystąpień danej strony w całym internecie, to wnioskuje, że ta strona jest bardziej popularny. Ponadto, jeśli ta strona jest po znalezieniu odnoszące się raczej do określonego terminu, to jest bardzo prawdopodobne, lepszym wyborem w rezultacie do tego terminu.

Teraz, aby wykorzystać tę wiedzę na korzyść swojej stronie musisz zrobić dwie rzeczy do wyższej rangi w wyszukiwarkach:

1- Zrób swoją stronę częściej pojawiać się w internecie, gdy robot jest obecnie patrząc na stronach internetowych.

2- Zrób swoją stronę odnoszą się do wyszukiwanych haseł, które odnoszą się bezpośrednio do przedmiotu i treści witryny.

Zanim pójdę nigdzie dalej, muszę wspomnieć, że aby odnieść sukces, te dwie rzeczy są nierozłączne i muszą być traktowane jako dwie części tej samej rzeczy. Innymi słowy, jeśli chcesz swoją stronę do wyższej rangi w wynikach wyszukiwania określonego hasła, trzeba pracować, aby uzyskać robota znaleźć swoją stronę częściej w internecie i zarazem odnoszącego się do tego terminu, gdy odnaleziony.