Kiedy przychodzimy do odwiedzenia nowego przyjaciela

Kiedy przychodzimy do odwiedzenia nowego przyjaciela, wydaje się nam, że wewnętrzne i otaczających obiektów, można dowiedzieć się wiele o właścicielu domu. Na przykład, jeśli wyjechał, to zwykle na półkach są różne zagraniczne pamiątki na ścianach w wielu pamiętnych ramki itp Osoba zaangażowana w działania twórcze, preferuje spokojne, dyskretne dźwięki. W „inteligentne” Paleta zawiera ciepłym ziemi kolorów i szarości za pomocą miękkiej, ciepłej kolorystyce. Wszystkie odcienie błękitu również pomóc skupić się na psychicznej Performance Tuning. Może dlatego, że najczęściej używanym atramentem niebieskim. Czarny, rzeczowy i poważny, jest również właściwe. Ale nie zapominajcie, że wiele z czarnego pogrzebu i tworzy poważną sytuacją, która nie jest bardzo dobrze wpływa na proces myślenia. Do pomieszczenia, w którym pracuje, czy czynności intelektualnych, aby wybrać kolory stonowane, harmonijne kolory w żadnym wypadku nie powinien „shout” o sobie.
dityachi-mebli
Jeśli chcesz stworzyć zabawy i miłej atmosferze … Jeśli chodzi o radości i spokoju, wspominamy dzieciństwo. Czerwony, niebieski i żółty – trzy kolory podstawowe. Żółty jest stymulowanie, zabawy, komunikatywna działania. Niebieski – uspokaja, daje poczucie świeżości. Czerwone i wszystkie jego odcienie – dynamiczny, aktywny, agresywny. Są one również wykorzystywane w połączeniu na jasnym tle, takich jak białe jasny, jasny kolor. Ich kontrast i różnorodność miłe dla oka, ale wszyscy muszą wiedzieć, kiedy przestać. Jeśli nadużycie jasność kontrast, może to spowodować porażenie prądem.

Jeśli chcesz stworzyć romantyczną atmosferę … kocham kolor? Oczywiście, że tak, oczywiście … To kolor czerwony stał się symbolem Walentynki, Walentynki. A może to nie przypadek, w intensywnej czerwieni jest specjalny wpływ na organizm człowieka, sygnał pozytywny wpływ na nogach i genitaliach. Ale romantyczne określa nie na czerwono, a odcienie od jasnego do ciemnego. Najbardziej wyrafinowane blady kolor różowy (kolor muszli morskich), najbardziej namiętna – fiolet i granat. Również pomóc stworzyć romantyczny nastrój jasne kolory pomarańczowe (morela i brzoskwinia). Kolory te symbolizują czystość uczuć. W romantycznej palecie również podawać, zimny odcień, przypominający wodę. Ich obecność powoduje lekkie uczucie świeżości i tajemnicy.