Kosicki Kibiców vytlieskali młodzieńcy, którzy upokorzyli ich zespołu

Koszyce. Młodzi ludzie z projektu hokej HK Orange 20 w poniedziałkowym meczu z zaskoczenia zasiedziałego extra ligi mistrz i pokonał Stal Arena Košičans 4: 3 po rzutach karnych.

nieoczekiwane oddziały Triumph Ernest Bokros miały istotny udział bramkarz David Okoličány, który nagrodzony krajowej publiczności spontaniczne oklaski.

Nawet po rzutach wygrać wystarczająco hokeistów HC Koszyce, aby powrócić do twarzy dodatkową tabelę ligi. Wystarczy wskazać można dostać do remisu w regulaminowym czasie, obecna podzielona przez drugą Nitra. Gorzki smak

Powrót na górę tabeli, ale musiał „hutników” gorzki smak.Wygrać po dogrywce z młodzieżą ze Słowacji „dwadzieścia” nie jest mistrzem powodem do zadowolenia.

„Na początku mieliśmy pewne szanse, że nie mamy zamienione. Przeciwnik karze nas za każdą pomyłkę. Próbowaliśmy, ale dziś był kuloodporny. Co przeszły również bramy, było Okoličány pick up”, powiedział trener HC Košice Anton Tomko.

bramkarz HK Orange 20 David Okoličány w meczu zdobył 44 udanych trafień. Najbardziej cenne zwycięstwo

„Dla mnie najcenniejsze zwycięstwo w projekcie. Pokonać mistrza bardzo zadowolony. Każdy mecz jest trudny, ale Košice są unikalne w tym, że są mistrzami. W szatni było więc trochę nerwowości i początkowo my odskakovali pąki.Też nie wierzę mogliśmy wygrać, ale w końcu poszło dobrze „, powiedział Okoličány.

Jego zespół sympatyczny wydajność zdobył fanów w stali Arena na boku i wydawało się, że te tereny kolejne wiwaty Młodzież od domu do Koszyc. Wreszcie, po prostu zverenci Ernest Bokros, pozostawiając lodzie aplauz na trybunach. zachęcać je do

„to wspaniałe uczucie. Widzowie dopingowali nas, chociaż byliśmy gośćmi. Jesteśmy młodzi chłopcy i tego rodzaju rzeczy, jesteśmy bardzo zadowoleni i zachęcać „powiedział Okoličány dla TASR.

W przypadku wygranej Aktualny mistrz jest z” dwudziestki „to już piąty w ciągu ostatnich dziewięciu meczach.Košičania martwimy zwłaszcza w końcówce.

„My wiemy, że nie dają wiele bramek, więc musimy grać tak, że możemy dopasować wygranej w inny sposób. To nie może być przedmiotem nauczania. Albo ktoś jest lub nie jest. Presja psychologiczna może krawaty squad rąk. Mamy opracował wystarczająco dużo możliwości, ale pozostała niewykorzystana. ona chce uprościć grę i dopiero wtedy okaże się, „powiedział trener Košičans Tomko.

Sponsorem wpisu jest producent mebli Babymeble.pl, który oferuje m.in. łóżka dla dzieci