Koukalová pierwszy raz! Lot sprint w Oberhof, nie raz tak udany

biathlonista Gabriela Koukalová rozpoczął nowy rok zwycięstwo. Panujący mistrz World Cup dzisiaj mistrzowsku zdominowane sprint w Oberhof i wygrał po raz trzeci w sezonie. konkurencja fighter Sobotni Koukalová rozpoczyna się z przewagą 21 sekund wyprzedzając Fink Kaisa Mäkäräinen, który zajął drugie miejsce, trzeci był Marie Dorinová-Habertová z Francji.

Koukalová następnie świąteczną triumf w wyścigu ze startu wspólnego w Nowym Mieście na Morawach , Na początku sezonu w Östersund wygrał wyścig pościg. Sprint radował w zwycięstwie w ubiegłym roku w styczniu, gdy USA udało się w Presque Isle.W Oberhof jest nigdy w indywidualnych wyścigach na ziemi wzmocnienia podium, osiągnął tam najbardziej na szóste miejsce.

„Czuje się niesamowite! Znowu przypomniał Nowe Miasto, kiedy stanął na najwyższym stopniu podium, a ja przeniesiony, „powiedział Koukalová Radiozurnal.

na torze Koukalová rozpoczął jako pierwszy z siedmiu mrozu jechał dobrze i miał drugi najszybszy czas. Na strzelnicy mającej w spoczynku i po prostu rozjaśniająca oba elementy.

„Gabi wykazywały doskonałą wydajność. Malinko nam wysiłku leżenia, ponieważ pozycja była długa, ale striked wszystkie pięć.Przed rozpoczęciem filcu, ale drugi czas nagrania tak niesamowitej wydajności, „powiedział trener kobiecej Zdeněk Vítek Telewizji Czeskiej.

Jeśli Koukalová wygrywa także wojownikiem dostaje się do przedniej rangi SP przed niemieckim laura dahlmeier że przerwę i Oberhof brakuje.

wyścig fighter cztery czeskie reprezentacji na początku transmisji tylko 42. Eva Puskarčíková. Lucie Charvátová był 75. Jessica Jislová 77. Oberhof brakuje Veronica Vítkov z Boże Narodzenie przeszły grypę przed powrotem do treningu.

czescy biathletes po przerwie Świątecznej rozwijać się w czwartek w Oberhof, Michal Šlesingr zajął drugie miejsce w sprincie.W niedzielę, stop SP w niemieckim kurorcie zamkniętych fabrykach z masowej początku.

Po raz pierwszy po prawie dwuletniej przerwie ścigał Darja Domračevová. . Białoruski trzykrotny mistrz olimpijski zajął pierwsze zawody po urlopie macierzyńskim, dwa błędy na strzelnicy i zajął 37. miejsce

Kobiety – sprint (7,5 km):
< br /> 1st Koukalová (CR) 22: 28,5 (. 0 kara scalone)
Mäkäräinenová (FIN). -21,3 (2) trzeci />
czwarty Chevalierová (zarówno Fr.) -30,6 (0)
piąty Hammerschmidt (niem.), -35,9 (0)
szósty Wiererová (IT). 46.8 (0)
7-ty Pidhrušná (Ukr.) -51,3 (0)
ósmy Gwizdoňová (pol.) -56,4 (0)
9-tyAymonierová (o) 1: 02,5 (2)
10. Sloofová -1 (swe.): 12,9 (0)
…42 , Puskarčíková -2: 10,2 (2) 75 -3 Charvátová 56,2 (6), 77. Jislová (wszystkie CR) -4. 00,3 (4)