Łączenie: Prawdziwe wygrał i zwiększył prowadzenie. Barcelona i Atletico stracił

Piłkarze Real Madryt pokonał w 20. rundzie hiszpańskiej ligi na ojczystej ziemi Real Sociedad 3: 0 i powiększył stratę do pierwszego miejsca na cztery punkty przewagi nad drugim Barcelonie i Sewilli. „Biały Balet” posiada również grę do stracenia. Barcelona nie udało się jednak. Skok na Betis Sevilla tylko przywiązany 1: 1 Goście uratowali punkt w ostatniej chwili, urugwajski napastnik Luis Suárez. Ponadto, Barcelona nie uznała regularny cel. Kataloński klub w tabeli przeniósł się na drugim miejscu na wynik przed Sewilli, która pokonała Espanyol Barcelona 1: 3 miejsce Kolejny rywal w walce o tytuł Atletico Madryt wiązana na Alaves skoku 0: 0-ty

Cele: 38. Kovacica 51. Ronaldo 82ndMorata

Pierwszą poważną szansę w meczu Real Madryt – San Sebastian miał goście kopać Willian José Navas bramkarza, ale zamknął się. W 38 minucie po drugiej stronie kuli po Ronald pchnął Kovacic i świętował swój debiutancki ligowego gola w koszulce „Biały Balet”. Prawdziwe pozostają jedynym zespołem w pięciu elitarnych rozgrywkach europejskich, który nie strzelił w każdym meczu sezonu.

Po zmianie stron Kovacic i Ronaldo powtórzył współpracę. Były zdobył ten czas i pomoc w jego talii zakręcie Ronaldo przekroczyła bramkarz Rulliho. Jest jakaś szansa meczu dramatized gości zajęło 74 minut Martínez, który po wykluczyć swoją drugą żółtą kartkę. Chwilę po wygranej ztvrdil Prawdziwe Morata.San Sebastian czeka na zwycięstwo na polu cały Madrycie w maju 2004 roku

Cele:. 4. Reyes z piórem, 45 + 2 Navarro, 71. Moreno – 20. Jovetic

Sevilla rozpoczęła mecz w Barcelonie z Espanola w najgorszy możliwy sposób. Już w drugiej minucie został wyrzucony z boiska w starciu z Pareja kapitana brakowało kara orzeczona Reyes bezpiecznie zmienić. W 20 minucie, ale nadrabiał Jovetic, który gościł w Hiszpanii z Interem Mediolan i przenieść się mu pomóc. W czterech meczach dla Sevilli zdobył trzy bramki i jedno podanie.

W połowie końcowego ale wrócił domowego zarządzania Navarro, który pchnął głową po Reyes z rzutu wolnego. Zdecydowanie zapewnić zwycięstwo Espanola dwadzieścia minut przed końcem Moreno i serię pięciu zwycięstw Sevilla zakończony.

Cele 75.Alegria – L. Suárez 90.

Chociaż miał jedną wielką szansę w pierwszej połowie Neymar Barcelona, ​​Betis były na ogół bardziej aktywny zespół i doprowadzone do drugiego aktu. W 72 minucie byli blisko domu, Ceballosová rano, ale skończyło się na pasku, a następnie Castro uderzył w słupek. Późniejsza narożnik ale już używany Betis, bramkarz Ter Stegen pokonał Alegria.

Wkrótce potem oba zespoły wylądował na jednym przypadkiem, powtarzane strzały ujawnił również, że Barcelona próba przekroczyła linię bramkową. Kataloński całość jest nadal głodny w najmniejszym odszkodowania, gdy w ostatniej chwili po podanie Messiego za obronę popychane Suárez.