Łóżko piętrowe dla dzieci. Jaki materac?

Jako rodzic, wiesz wszystko, co trzeba wiedzieć o troskach. To idzie z posiadaniem dzieci. Jako ojciec, mam często martwi się o moje dzieci – nawet wtedy, gdy spali spokojnie. Dlaczego jest tak cicho tam? Czy oni przestał oddychać? Lepiej iść i sprawdzić na nich! Tak, może to trochę histeryczne czasami – Będę pierwszym, który przyzna. Ale nie ma nic złego w oryginalnych obawy o bezpieczeństwo swoich dzieci, a oni na pewno powinien być bezpieczny, gdy spać zbyt. W tym artykule omówię znaczenie bezpiecznego środowiska do spania dla swoich dzieci, ponieważ odnosi się do dzieci łóżkach. Nie chcemy, aby nasze dzieci się krzywda podczas snu lub podczas gry w swoich łóżkach w ciągu dnia – jak większość dzieci nie od czasu do czasu. Więc musimy wykonać naszą pracę domową przed zakupem kids łóżka. Niektóre z najważniejszych rzeczy zwrócić uwagę to:

 

Jakość jest łóżko solidnie wykonana? Bez względu na to, z jakiego materiału jest używany, łóżko piętrowe nie powinno czuć się rachityczne lub słaby. Zawsze mówię, że to dobre łóżko piętrowe dla dzieci nie powinno się niebezpieczne, nawet przy jednoczesnym wspieraniu ciężar osoby dorosłej. Jeśli wspinasz się w nim i czuje się jak może zapaść w każdej chwili, z dala od niego. Pomyśl o bardzo prawdopodobnej sytuacji 2 lub więcej dzieci skaczących w górę iw dół w tym łóżku – to wygląda to stanąć na to? Jeśli może być uszkodzony, są szanse, dzieci będą. Nie ze złych intencji, ale dlatego, że dzieci wciąż uczą się i często źle oceniają to, co obiekt w ich środowisku będzie stanąć przed przerwaniem siebie. Oznacza to również, że powierzchnie powinny być dobrze wykończone, odpychania wody i opór wścibskich palce. Płyta wiórowa jest często używany do łóżka piętrowego, ale to jest bardzo wrażliwe, jeśli nie pokryte okleiną, winylu lub laminatu. Pamiętaj, aby sprawdzić, śruby, gwoździe, śruby i nakrętki. Powinny one być szczelne i do oporu. Również szukać ostrych krawędzi na drewna, stali lub tworzywa sztucznego. Niedokończona drewno może generować wiele odłamków; Szczególnie, jeżeli nie jest prawidłowo przeszlifować. Śruby, gwoździe, śruby i nakrętki nie powinny wystawać lub mają ostre końce i krawędzie. Śruby i nakrętki wszędzie blisko powierzchni, że dziecko może mieć kontakt z regularnie powinna mieć lekko wypukłe końce dla najlepszej ochrony. Pamiętaj aby do łóżka dobrać dobry jakościowo materac dla dziecka.

Bezpieczeństwo w projektowaniu Upewnij się, że łóżko nie jest niebezpieczny w sposób, w jaki został zaprojektowany. Obejmuje relingi – zwłaszcza w łóżka piętrowe i łóżka na poddaszu, ale także na niskich łóżek – z pewnością dla mniejszych dzieci. Nawet w szynę bezpieczeństwa w miejscu, moja córka czasami udało się przyjąć spadek z wysokości stóp jej łóżkiem pojedynczym raz lub dwa razy. Nie jest to przyjemne doświadczenie. Patrzcie uważnie na łóżku, czy nie może być wszędzie rękę, nogę lub inną część ciała może utknąć. Spójrz w instrukcji do łóżka, aby sprawdzić, czy jest to zgodne z przepisami bezpieczeństwa, w efekcie, gdzie mieszkasz. To powinno obejmować szczególne odległości między częściami łóżka piętrowe, upewniając się, dzieci do pewnego wieku nie mogą utknąć w żaden sposób. Pamiętaj – jeśli nie jest to dziura, dzieci będą trzymać coś w nim.

Substancje toksyczne, nie należą w dzieci łóżka Jest to nieco trudne rzeczy, aby uniknąć czasem. Co z farbami, wykończeń i materiałów stosowanych w łóżku? Czy są one toksyczne, czy też emitują toksyczne opary? Płyta wiórowa zawiera formaldehyd i wyemituje go w pewnym stopniu – zwłaszcza, gdy nowa. To nie musi być problemem, jeśli emisja dzieje się powoli i pamiętać, aby przewietrzyć pomieszczenie na co najmniej pół godziny dziennie – co należy zrobić tak. Niektóre tkaniny mogą również zawierać dodatki, które nie są dokładnie zdrowe. Nigdy nie pozwoli materace leczonych chemikaliów opóźniające ogień w moim domu na pewno. Czasami barwnik stosowany w okładek i namiotów, które pochodzą z niektórych miejsc rozrywki mogą również być toksyczny. W razie wątpliwości, zaufaj nos: jeśli wydziela silny zapach chemiczny, to chyba nie jest dobre. Również z dala od miękkich części z tworzyw sztucznych, gdyż mogą one zawierać potencjalnie niebezpiecznych zmiękczaczy.

To było bardzo dużo informacji na raz do strawienia, ale pamiętaj, że dzieci łóżka są zazwyczaj używane przez wiele lat – czas, w którym dzieci będą spędzać więcej niż osiem godzin każdej nocy w swoich łóżkach, a często odgrywają w nich w ciągu dnia. Nic nie jest naprawdę zbyt dobre, jeśli chodzi o dzieci łóżka to, prawda?