Moravec doświadczył okropności wyścigu! Atak na elity, a następnie spadać i rozbił karabin

Pierwsze strzelanie opanowane do perfekcji, nawet na chwilę, odwrócił się w fantastycznym miejscu szóstym, ale potem pechowy moment, w którym Ondřej Moravec zniszczył ich Rimfire karabin i stracił wszelką nadzieję na przednim miejscu. Pursuit 12,5 km zakończono w pięćdziesięciu miejscach. Najlepszy z Czechów Michal Krčmář zakończył na dziesiątej pozycji, zwycięstwa cieszyli Martin Fourcade.

W fantastycznej atmosferze Highland Arena w Nowym Mieście na Morawach wpadł wyścigu myśliwskiego na kilometr 12,5 Ondřej Moravec.Najlepszy czeski zawodnik z prób czasowych piątkowych rozpoczął swoją misję doskonale, najpierw strzelanie stojący był bezbłędny i przesunął się w klasyfikacji generalnej na doskonałe szóste miejsce.

Ale potem przyszedł moment, dla których trzydzieści dwa czeski zawodnik dawno zapomniane.Po upadku w drugiej rundzie miał zniszczony karabin Rimfire, choć jego zespół serwisowy natychmiast dodany nowy temat Moravcových nadzieje były w tym momencie postanowił.

Z nowych broni nie mógł porównać, na drugim strzelaniu brakowało wszystkie cele i rasę wykończone w pięćdziesięciu miejscach, głównie ze względu na wentylatorów domowych, jak sam przyznał.

„w następnym wyścigu będziemy próbować doczołowego kleju, jeśli to nie działa, przejdź Ondřej następnym wyścigu ze starym tyłek”, opisany inny trener wydarzenie biathletes Michael Málek .

Moravec będzie w niedzielnym wyścigu ze startu masowego mogła przejść z zapasów, które mieli Olimpiadę w Soczi. „To pech. Niestety dla niego, wyścig zakończył.Brał rezerwę, ale mimo to postanowił docvakat. Niedzielny wyścig może albo podjąć starych zapasów, co jest w moim domu. Albo uda nam się skleić to czy użyje Olimpiady „powiedział Málkov słowa w wywiadzie dla Trener TV Czech Ondřej Rybář.

A Rybár doceniał fakt, że Moravec wyścig dalej.” Andy został poinstruowany zarówno to się skończy spokojnie bo piątka leży całkowicie zmienić bieg., ale zobaczyć to Ondra dzięki fanom i nie iść wyłącznie dla nich, który okazał się ostateczny gest po rozpórką. Hats off i wielkie dzięki dla publiczności ze względu na rasę zrobił wielki show.Cieszę się, że Andy zrobił to ponieważ fani zasługują. „

Rzeczywista Ondřej Moravec musiał tłumy kibiców na trybunach tylko słowa pochwały. „Atmosfera była fantastyczna. Słyszałem publiczność śpiewanie moje imię. Dopingowali mnie, jak ja jechałem za wygraną, a ja pobiegłem do ogona. To było niesamowite.”

Z torze Sam ma jednak nie tak podłączony nie. „Tor nie był w dobrym stanie, płytki były również wyjazdy w dół. Wśród zawodników nie było nerwowość.W rogach rur miał problemów w każdej rundzie, a raz zrobiłem cały czas, „powiedział Moravec.

Najlepszym Cech był na dziesiątym miejscu Ondřej Krčmář, który porównał sprint ulepszony przez osiemnaście punktów. Bardzo wypadła dobrze ogólny Michał XIX Šlesingr kiedy wyścig rozpoczął się od położenia 44th.

w sumie jeden kryminalnej przeszłości Martin Fourcade wygrał wyścig o marżę w wysokości 30.2 sekundy. trzecie miejsce zajęła przedziale 38,3 sekundy do jego wygranej rodaka Quentin Fillon Maillet.

od 17:40 do przejść Pursuit 10 km kobiet, najlepszy z Czechów Gabriela Koukalová zacząć od trzynastym miejscu. wyścig oglądać iSport.cz internetowych.