Mourinho wyrzucił telewizor przez okno, powiedział Lineker

„Można usiąść na ulicy i Gram na iPadzie”, powiedział Mourinho przed meczem w Stoke mecz jest oczywiście patrząc od hotelu. „Raport specjalny: Telewizor został właśnie wyrzucony z okna hotelu w Stoke”, napisał na Twitterze były żartobliwie reprezentacji Anglii Gary Lineker po piłkarzy Stoke zdobył gola na 1: 0TH

Chelsea przegrali trzeci mecz z rzędu, co jest era właściciela – miliardera Romana Abramoviča jeszcze nie stało. Mourinho, chociaż mecz nie był osobiście, ale stadion zaobserwowano wiele jego portrety. Wielu fanów postanowili go wesprzeć i twarze miał maskę. Mourinho złamał zasady?

Media angielski podejrzewam Mourinho, mimo kara naruszone zasady.Chelsea ława znaleźć urządzenie, które jego pracownicy Steve Holland i Rui Faria może potajemnie z trenerem zdalnie komunikować się i przyjąć taktykę. Mimo to nie pomogło.

W zeszłorocznym sezonie miał kapitan Chelsea po 12 meczów 10 zwycięstw, 2 remisy, dał 30 bramek i otrzymał 11. I w tym dniu? 3 zwycięstwa, 2 remisy, 7, 16 i straty zdobył 23 goli przeciwko.

W ciągu ostatnich pięciu spotkaniach w konkursie krajowym zdobytych w pełni tylko w jednym. Mourinho po raz pierwszy w swojej karierze przegrał siedem spotkań ligowych.

Kiedy Chelsea straciła ostatnie siedem meczów początkowej konkurencji dwanaście ligi Był rok 1978 Mourinho miał piętnaście lat i żaden gracz obecnej kadrze Chelsea nie było jeszcze na świecie.Klub ze Stamford Bridge, a następnie spadł do mniejszej konkurencji i z powrotem wśród elity powrócił do pięciu lat.

„Z pewnością nie zrobił wystarczająco dużo, aby zapewnić, że możemy osiągnąć pozytywny wynik. Jednak, gdy rzeczy nie przychodzą do gustu, to odwraca się od ciebie szczęście, że na to zasługujesz. Trafiliśmy w Goalpost, że wahał się, gdy czyste sytuacje, sprawy komplikują się, „powiedział BBC Chelsea bramkarz asmir begović. Stoją za nim

” Jose miał przemówienie pre-mecz w hotelu i to wszystko. Opowiadamy się za nim – można go zobaczyć z naszych spektakli. Według nas jest to właściwy człowiek i ktoś dla kogo pracujemy ciężko.Jego obecność czujemy się wszędzie tam, gdzie chcemy dla niego, aby wygrać. „

Úotčníkovi Chelsea Diego Costa zagrożona ponownie karę za niesportowe zachowanie. Native Brazilian w jednym punkcie, poszedł po piłkę jak najwięcej linii rzutów i podobno nadepnął na nogę jednego z organizatorów.

incydent wskazany przez sędziego Anthony’ego Taylora w oficjalnej rejestracji i hiszpańskiego przedstawiciela mogą napotkać karę ze strony Stowarzyszenia piłkarskiego angielskiej (FA). Costa dopiero niedawno służył trojzápasový odległość przez potyczek z obrońcami Arsenalu Gabriel Paulista.