Noclegi beskidy

Dolina Żywieckiej – największy Beskidzki Valley – ma łączną powierzchnię ponad 100 km kw. Dolina otoczona jest Beskidzie Śląskim, od zachodu, Beskidu Małego górski z północy, z Jalowieckie górskich od wschodu i najwyższych szczytów Beskid Żywiecki (Babia Góra / l 725 metrów /, Pilsko / 1557metres /, Lipowska / 1324 m / Rycerzowej / 1226metres Wielka Racza /, 1236 metrów / od południa.

Żywiec jest jednym z najciekawszych miast w województwie Bielsko-Biala’a. Żywiec jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania gór i ma dobrych połączeń drogowych i kolejowych z Republiki Czeskiej, Słowacji i Europy Południowej. Oto najkrótsze połączenie kolejowe prowadzące z centrum Polski do Wiednia i Bratysławy. Liczne linie autobusowe przyciągnąć turystów do najdalszych części gór. Oto drogi prowadzące do przejściach granicznych drogowych w Korbielów i Zwardoń.

Żywiec jest jednym z najpiękniejszych regionów turystycznych w Polsce. Jest to możliwe do uprawiania wszelkiego rodzaju turystyki i sportu przez cały rok, ponieważ Żywiec znajduje się u zbiegu rzek Sola i Koszarawa oraz w pięknym górskim jeziorem Jezioro Żywieckie (Żywieckie Lake), idealne miejsce do żeglarstwa, kajakarstwa, windsurfingu i pływacki. Tutaj możesz zobaczyć słynne zachody słońca, gdy na dysku Słońca pojawiają się czerwone łaty spadki na kartce itp, a następnie ukrywa się za Skrzyczne – najwyższy szczyt w polskiej części Beskidu Śląskiego. Doskonała i nieskazitelny charakter znaleźć noclegi beskidy powoduje, że turyści mogą zrobić bardzo dobrą wędrówki. Korzystne warunki śniegowe i bliskość ośrodków gier zimowych w Korbielowie, Zwardoniu i Szczyrku z licznych wyciągów narciarskich odwołać się do tłumów narciarzy – noclegi dla rodzin z dziećmi.

Miasto jest także tętniącym życiem ośrodkiem życia kulturalnego. Co roku w lipcu / sierpniu, amfiteatr położony na zboczu szczytu Grójcu zaprasza na Festiwal Górali Polskich (Polski), Festiwalu Górali Tydzień „Kultury Beskidzkiej (Beskidzki Tydzień Kultury) oraz Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne.

Obszar zajęty przez tartaku wydaje się być bardzo na ciągniętego, ponieważ istnieje możliwość, aby powołać do życia tętnicy handlu wzdłuż rzeki Soły. Istnieje możliwość sukcesu w zakresie turystyki. Planuje się wybudować hotelu o wysokim standardzie w rejonie Działy Zadzielskie. Proponuje się, aby zbudować bazę hotelową na terenie Targowicy po stragany zostały usunięte.

Żywiec jest najbardziej dynamiczne miasto w regionie, z ogromnym potencjałem gospodarczym, sprzyja przedsiębiorczości i inwestycji. Mieszkańcy i władze miejskie chcą zmienić Żywiec do znaczącego centrum kultury i turystyki, podziwiany przez polskich i zagranicznych turystów.

Zapraszamy do Żywca – do spełnienia wyjątkową przyrodę, historię i gościnnych mieszkańców.