Nuda lub nieszczęście. Van Gaal wrócił do rywalizacji z fanami

Manchester. Nuda, nędza i bezradność obraźliwe. Piłkarze Manchester United po raz kolejny pod wrażeniem kibiców na Old Trafford po bezbramkowym remisem z Zachodniego Hamom słyszałeś jego adres wymienione atrybuty odnoszące się do zespołu gra mowy.

Trener Louis van Gaal, ponadto ponownie wdał się w spór z oburzonych fanów. Nie wykorzystywać szanse

Nawet „Młoty” taktyczne 4-2-3-1 zmienił konfigurację holenderskiego trenera. W pierwszym akcie, jego uczestnicy opracowali kilka możliwości, z których większość spalonych Anthony Martin.

Po zmianie stron mogła zdobyć i Marouane Fellaini, Juan Mata, Bastian Schweinsteiger i Jesse Lingard, ale w końcu bezzębny domu ponownie rozważyć ręcznie.Fryzura mecz.

„nie widzę fanów które krzyczą z trybun:«ataku Útok, útok»My zaatakować go, nie jesteśmy West Ham I stało się właśnie na tym spotkaniu, ale prawie każdy onu…regularnie rozbić lepiej niż nasz przeciwnik. Ten krwawy okres prostu trzeba łamać „, uważa holenderski taktyk.

West Ham nie udało się zachować czyste konto w ostatnich dziewięciu pojedynkach. jeszcze Old Trafford może również wygrać, jeśli oni odwrócili rzadkie szanse. Na przykład, takie jakie miał Victor Moses twarzą w twarz z Davidem de GEOVA.

„Nikt nie może powiedzieć, że gra była nudna, choć skończyło się 0: 0,” dał trener londyńczyków Slaven Bilič. Czekając na ich Champions League

Z drugiej strony, sternik krajowej znalazły się pod ostrzałem nawet ostrzejszej krytyki.Fani porównujące go z Sir Alex Ferguson, który nie zmienił wynik bezbramkowy remis z zespołem jeszcze raz w ciągu ostatnich 116 spotkań na ławce Zjednoczonych.

Dla Van Gaal, wynik 0: 0 stać się regularne. „Z jednej strony rozumiem ich frustrację. Musimy jednak walczyć do końca. Przed ich oczami grał fantastyczny zespół, który cały czas zdominowany. To jest zawsze trudne do ataku przeciwko drużynie, która utrudnia głębokości 40 metrów na swojej połowie,” powiedział Van Gaal. Van Gaal: Manchester United nie są pretendenci Champions League https://t.co/icOSSeOz7r pic.twitter.com/rukVlAbXLt – Cel (@goal_intl) 6. grudnia 2015

dni tygodnia

Jego zespół czeka trudne zadanie , Jeśli chcesz myśleć wiosną ośmiu Ligi Mistrzów, musi w Grupie B wygranej w Wolfsburgu.W przeciwnym razie, ma „tylko” šestnásťfinále lig europejskich.

„To trudne zadanie, ale patrzę na mojego zespołu i nic innego. Musimy wygrać w Wolfsburg, dlatego musimy zdobyć. Jestem w” powiedział z determinacją doświadczony trener.