Ovechkin złamał Bondra, Crosby wciąż ucieka

Bratysława. NHL zaczęli razem w 2005 roku i od razu jako prawdziwi rywale. Alexander Ovečkin i Sidney Crosby przezwyciężyć jeden rekord po drugim. Ovechkin, na przykład, we wtorek stał się najbardziej produktywny gracz Washington Capitals, kiedy wyprzedził Petra Bondru. Co słowacki opanowane przez czternaście lat, rosyjskim udało dziewięć.

„Wiele osób uważa, że ​​gdy masz dużo pieniędzy, można przestać działać. Nie jestem taka. Chcę być dobrym graczem hokeja, „powiedział CTV Ovechkin.

Bondra był wcześniej klub rejestrator z 825 punktami, Ovechkin ma je na wtorkowym meczu przeciwko Calgary tylko dwa. Bondra nie jest graczem, z którym kariera porównywane.Z Sidney Crosby zaczęli razem, ale kanadyjski odbiera trofeum dla rosyjskiej przyjść.

Alexander Ovečkin stał jednostkę draftu w 2004 roku i przybył do Waszyngtonu. „Rozmawiałem z Aleksiej Jaszyn i Oleg Twierdowski. Powiedziano mi, że teraz idzie do NHL. On gra w hokeja i najlepszy moim marzeniem było grać w tę ligę. Jestem gotowy, „powiedział po rosyjskim projekcie espn.com pick.

Crosby była jednostka rok później. Po raz pierwszy wypowiedział się w prawo pierwszego wyboru dla bilecie projekt loterii NHL. Utalentowany Kanadyjczyk w końcu udał się do Pittsburgha. „Miałem szczęście, że nie siedzieć za długo. Zacząłem się denerwować „, powiedział Crosby espn.com.

Zamknięcie 2004/05 ostatecznie spowodowało, że oboje weszli do NHL na raz i tak szybko, jak gwiazdy. Ovechkin strzelać bramki i grać publiczność falowała ze swoich miejsc.Crosby po prostu wyciągnął Pittsburgh.

W pierwszym pojedynku obu Hokeiści deszcze w przekazywaniu poszczególnych cen na koniec sezonu. Obaj zostali nominowani do Debiutant roku. Ovechkin zakończył sezon ze 109 punktami i strzelił najwięcej goli – 52. Crosby ponownie przekroczył linię sto punktową jako najmłodszy hokeista w historii NHL. Calder Memorial Trophy wreszcie poszedł w ręce młody Rosjanin.

W swoim drugim sezonie zgarnął Sidney Crosby 120 punktów jako nastolatek i zdobył Hart Trophy. W roku 2007/08 szarpnął ponownie w świetle jupiterów Ovechkin. W sezonie zdobytych bramek i 65, zebrał 112 punktów.Ich rywalizacja wzrosła ponownie.

NHL nagle ich nowe gwiazdy dogrywce w 2009 roku przyniósł ich pierwszy poważny kontynuacją artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 kolejność Zapisz się do 17, € 80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone