Panik strzelił drugiego gola i umieszczony punkt do Toronto

Nowy Jork. Hokej naprzód Richard Pánik strzelił drugiego gola w tym sezonie w NHL, zawodnik Toronto mu wyrównał na koniec pojedynku na lodzie Kolorado w grze bez mija 3: 3.

Strona Avalanche Pojedynek ostatecznie wygrał 4: 3 w rzutach że postanowił Matt Duchene. Panik dostał na lodzie wystarczająco dużo miejsca odkorčuľoval ponad 14 minut.

Oprócz bramki, co oznaczało punkt dla Maple Leafs, statystyki nadana pomocy i miał dwa plus trzy punkty i strzał prób. Colorado zwycięstwem zakończył trojzápasovú negatywny serii, Toronto przegrał po raz drugi z rzędu. Panik celem Kolorado

Już w siódmym spotkaniu z rzędu zdobył przez czeskie Tomáš Voráček a dzięki jego cel, Philadelphia cieszył nagrodę Florida 4: 1Panthers nie otrzyma żadnych punktów po raz pierwszy od ośmiu spotkań.

Tomáš Kopecký grał 14:39 minut, Ulotki wysyłane na cel podczas swoich czterech próbach, co było najbardziej zespołu Florydzie. Boston Edmontontom podwójna gra, ale ostatecznie ze względu na doskonałą końcowego desaťminútovke wygrał 5: 2nd

lód nie był konkurs między dwóch obrońców słowacki przedstawiciel – głównej Zdeno Chára jest kontuzjowany i Martin Marinčin obserwował pojedynek tylko z trybun. Boston i Edmonton nie spotykamy często w NHL, w Bruins z rywalem niepokonany w dwunastu meczach od października 2000 roku w domu w dziesięciu pojedynkach od listopada 1996 roku

Po wygrać 2: 1 po rzutach był Ľubomír Višňovský o 23:40 min najvyťažovanejším gracze New York Islanders.Gáborík nie ogień

Marián Gáborík drużyny gospodarzy prawie siedemnaście minut, aby dostać strzał eksperyment. rozhdoli Clash w karnych Kyle Okposo i Frans Nielsen, który pokonał Jonathan Quick. Na stronie domowej udało Anže Kopitar a nawet Jeff Carter.

Po raz kolejny świeciły Władimir Tarasenko od St. Louis, który gra obecnie w dobrej formie. Blues na siódme zwycięstwo z rzędu uczestniczyła cel i wspiera. Tym razem bluesmanów skonsultować się z New Jersey 4: 3. Szósty z rzędu zysk dwa punkty gracza Pittsburgh, o wygranej na lodzie Winnipeg 4: 3 w rzutach postanowił Pingwinów gwiazdy Sidney Crosby i Jevgenij Malkin.

Drugi shutout w tym sezonie i 28 kariera vychytal Craig Anderson Ottawy, który w zwycięskim 3: 0 35 próbach zatrzymania graczy Minnesota.Senatorowie byli w stanie Efektywna trzy interwencje potrzebne siedemnaście strzałów.

Cele 19. R. Smith (Marchand, Warsofsky), 52 L Erikssona (Hamilton Söderberg) 53. Söderberg (P. Bergeron, Hamilton), Hamilton 54 (L. Eriksson R. Smith), 60 Lucic (Krejci, Seidenberg) – 15 Gordon (J. Schultz Nugent-Hopkins), 42 Arcobello (Jákup)

4. Cele Couturier (B Schenn Odczyt) 7. Del Zotto (B. Schenn, Couturier), 23 Bellemare’a (Colaiacovo) 33. Voráček (Giroux Streit) – 32 Bjugstad (Hayes Kulikow)

Tomáš Kopecký (Florida ) odtwarzane 14:39 minut, 0 + 0, 4, 2 czas tr. Ottawa min – Minnesota 3: 0 (0: 0, 2: 0, 1: 0)

Cele 23. MacArthur (Ryan, E. Karlsson) 25 Hoffman (Gryby Lazar) 43. Hoffman (kamień, Wiercioch) Tampa – Calgary 5: 2 (1: 1, 2: 1, 2: 0)

Cele 10. Paquette (Drouin), 22Paąuette (Zastępca Garrison) Boyle, 25, 41. T. Johnsona (Kucera PAL), 58 V Filppula – 16 Hudler (Brodie Giordano), 25 Monahan (Gaudreau Giordano) St. Louis – New Jersey 4: 3 (1: 0, 1: 0, 2: 3)

Cele 20. Tarasenko (J. Schwartz, I. Cole), 32 J. Schwartz (Jackman) 48. Steen (Lehtera, Tarasenko), Backes 58 (Pietrangelo, Shattenkirk) – 57. Ryder (Brunner, T. Ruutu), 59. Krzesło (Sisli Bernier), 60. Ryder (Jagr Elias) Winnipeg – Pittsburgh 3: 4 PSN (1: 1, 1: 2, 1: 0-0: 0, 0: 1)

Cele 10. Ladd (B. mały, Bogosian) 39. Piec (E . Kane Wheeler) 44. E. Kane (Wheeler Scheifele) – 12 Despres (B. Sutter Downie), 27. B. Sutter (Bortuzzo) 38. Downie (Spaling B. Sutter) decydujące sam , Crosby rampa Dallas – Nashville 2: 3 (0: 0, 1: 2, 1: 1)

Cele: 37. Daley 48.Okap (Seguin, Roussel) – 25 C. Smith (Roy D. Ellis), 34 F. Forsberg (Josi, Ekholm), 54 Cullen (D. Roy Ekholm) Colorado – Toronto 4: 3 PSN (1 : 1, 1: 1, 1: 1-0: 0, 1: 0)

cele: 1. Holden (MacKinnon, Landeskog), 26 Tanguay (Redmond Barrie), 52. (Duchene R. O’Reilly), decydująca sama. Duchene rampy – 17 Kessel (Franson paniki), 25 Bozak (Van Riemsdyk, Franson), 59 Panik (Santorelli Kessel)

Richard Pánik (Toronto) odtwarzane 14:35 minut 1+ 1 + 2, 3 wystrzału

Cele 4. D. King (M. Richards Muzzin) – 17 B. Nelson (Tavares, drzew), decydujący sam. Rampa Okposo

Marián Gáborík (LA) odtwarzane 16:47 minut, 0 + 0, Ľubomír Višňovský (Niezaimplementowane) odtwarzane 23:40 minut, 0 + 0, 1 ujęcie

cele: 11 Sheppard (T. Hertl T. Kennedy), 31 mod (Pavelski Thornton) – R20 Vrbata 33. Edler (D. Sedin H.Sedin) 38. Bonino (nory)