Patáková delegacja do Zlin był nieszczęśliwy przez Pelt

Przekazanie arbiter Michala Patáka sobotę dopasowania Zlin z Pilsnera (1: 2) według Miroslava Pelty niezadowolonych. Przewodniczący Związku Piłki Nożnej Republiki Czeskiej podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami w Strahova zasugerował również, że sędziowie Komisji oraz członkowie Karty jury do pierwszej i drugiej ligi czeka po zmianach sezonu.

Paták stał się celem krytyki po Pilzno potwierdzony wyrównywania cel. który został poprzedzony ręką Milana Petržely, a następnie rządził przez skarży Róberta Matejova domu. Ponadto w poprzedniej grze w Ołomuńcu Sparta ten odwiedza pomocnik Lukáš Vácha rozpoczął piłkę ręką linii.

„Nie ma miejsca dla mnie, jako przewodniczący wątpliwość kto idzie gwizdek do Zlin.Ponadto, jeśli ktoś jest na liście sędziów do pierwszej i drugiej ligi, więc posiada kompetencje i dlatego byłoby źle, jeśli mówimy, że Paták nie można gwizdać w Zlin, „ powiedział Pelt. ” Ale ponieważ Zlin robi Mr. Patak najlepszy związek, więc z tego punktu widzenia nie był to szczęśliwy nominacja „ powiedział.

” pod względem talentu i jakości wśród Patak wśród najlepszych sędziów, ale w ostatnich latach są już przed grą emocje, choć jeszcze nic się nie stało, „ dodaje Pelt, który uważa, że ​​sędziowie w lidze nepískají tendencyjnie. ” widzę 90 procent mecz, nie tylko z górnej części konkursu i będzie oceniać jakość sędziów i obecny rok jest jednym z tych, najbardziej udane.To jest tylko minimalna gier, gdzie można po prostu przyznać, że był napędzany tendencyjnie „ powiedział.

mecz Pataki delegowane nowego szefa komisji sędziów Miroslav Tulinger, że do końca sezonu zastępujący Dagmar Damkovou a. Pelt już wskazano, że zanim nowy rocznik będzie w kierownictwie i składu komisji do większych zmian. „komitet wykonawczy i liga Zgromadzenie pójdzie z ideą personel, który nawet w tym trudnym położeniu było między lidze i konsensusu FARC” powiedział.

„Możemy spodziewać się zmian na liście arbitrów, ale nie radzi sobie z emocjami. Musimy ocenić jakość „ Pelt dodał, że znalezienie nowego przewodniczącego Komisji nie będzie łatwe. ” Ja przejść tutaj nieufność i że jest źle.Dla nas jest to ważne stanowisko i powinien tam być ludzie, którzy mają zaufanie a specjalista „ powiedział.

” Moje preferencje to, że to ktoś, kto w przeszłości służył jako sędzia. Ponieważ czuje się i jest blisko obiektywnie ocenić. Ale to nie tylko przewodniczący Komisji, w odniesieniu do wszystkich członków. Jednak szef jest odpowiedzialny „ powiedział Pelt.