Pięć czynników, które decydują półfinał z Kanady

Po puścić raportu badawczego Mecz RTVS poglądy trenerów i zawodników naszej ekstraklasy, wiele z nich czuje optymistyczne, jednak. Kanada predsalen to już inny poziom, można było usłyszeć.

W półfinale przeciwnikiem, który po prostu był największym czeskim i faworyta turnieju z pierwszych sekundach meczu potwierdzone. Chociaż widzę żadnych słabości w kanadyjskiej spółdzielni musiał przyznać, po pierwszym okresie Michal Hreus w roli współgospodarza.

gracze wielki hokej domu i tym samym złamał doskonałą wydajność naszych młodych reprezentantów tuż przed drugą przerwą. Prawie 40 minut z ich doskonałą technikę jazdy na łyżwach nie tylko naszych prześladowców sprzecznych. 2: 1 wygranej

Wraz ze wzrostem minut, podczas gdy Kanadyjczycy coraz zwolniony, ale były jeszcze bardziej nerwowy.Nasz znaleźć bardziej dostosowane i dobre poczucie dobrze poradził sobie w prędkości.

Dwie bramki tuż przed końcem drugiej tercji meczu, ale zdecydował. Redukcja do 1: 3, aby dopasować naszą już nevrátilo.2.Naši ich szanse nie używać

Cehlárik i Skalický mógł umieścić w pierwszym okresie bramki, ale nie pokój lub szczęście w końcu.Mieliśmy kilka PowerPlay jak Kanadyjczyków, przeciwnik wziął pierwszą wkrótce.

Nasz pokład pierwszych kilku minut z dużą Poniższy artykuł należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja Zapisz 29 € Zamówienie do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone