Piłkarze Portland premiera MLS mistrzowie w finale pokonała Columbus

COLUMBUS. piłkarzy z drużyny Portland Timbers świętować pierwszy tytuł w historii granicą Major League Soccer (MLS), w końcowej domowym niedzielnym zwycięstwie nad Columbus Crew 2: 1 z powodu bolesnego urazu i od początku spotkania.

Już w 27. sekundzie domniemanym Diego Valeri, był najszybszy gol w historii pojedynków MLS Cup.

Odwiedzający zwiększenie odległości 7 minut z powodu Rodney Wallace. Home, aby powrócić do gry w 18. minucie na bramkę Keia Kamaru, ale widzowie widzieli więcej trafień.

„Wiedzieliśmy, że w ciągu pierwszych 20 minut, musimy być agresywny. Spróbowaliśmy i popychanie przeciwnika,” powiedział Walerij.

„W całym meczu byliśmy w niebezpieczeństwie. Dogodne Mamy ustrážili go. Wszystko, co jestem po finale myśl gwizdek było cieszyć zwycięskie chwile wraz z graczami.Przebyliśmy długą sezon, mamy wspólne radosne i trudne chwile „, powiedział trener 40-letni Portland Caleb Porter, który siedzi na Timbers ławce w 2012.

Liczba krajowy może pokutować zebranych głównie w drugiej bramki, gdy piłka kotúľala na liniach brzegowych oraz odtwarzacz Columbus niewytłumaczalny przestał grać.

Darlington nagbie przejął piłkę, asystuje Lucas Melano i centrum naszej głowie Wallace, który nie popełnił błędu.

Dziękuję kibicom #CrewSC! za wszystko. pic. twitter.com/HLWjfid6rw – Columbus Crew (@ColumbusCrewSC) 6. grudnia 2015

“W profesjonalnych sportach grasz dopóki piłka jest na coś sędzia lub sąd, prowadzonym przez środek”, powiedział trener Columbus Gregg Berhalter

.

„oczywiście jesteśmy rozczarowani.To nie jest sposób, w jaki chcemy zakończyć sezon „, powiedział kapitan załogi Michael Parkhurst.

Portland w MLS tylko od 2011 roku, wcześniej pracował w niższej konkurencji North American Soccer League (NASL).

Ostatni Timbers grał o tytuł w ostatnim Nasl w 1975 roku przegrał z Tampa Bay Rowdies

Columbus jest mistrzem MLS w 2008 roku, kiedy w Carson konsultowany z Nowego Jorku. 3: 1.

Portland jest 13 klub do udziału w końcowej i dziesiątego MLS mistrz w historii konkursu Większość tytułów mają Los Angeles Galaxy -…pięć najlepszy taniec sezonu #MLSCup #RCTID https://t.co / r73ZEdZXkz – major League Soccer (@MLS) 07 grudnia 2015 major League Soccer 2015 – końcowe: