Pod koniec gry

Pod koniec gry na stenochku w dowolnym dogodnym miejscu dla dziecka, trzeba powiesić obraz (malowane z tobą). Wyjaśnij, że – ta kreacja chce zasnąć i spać przez całą noc z okruchów. Powiedzmy, że dziecko śpi z Smoczek, kupić kilka sztuk i leżał na poduszkach. Więc co by dziecko w nocy można było łatwo je (przynajmniej jeden) znaleźć. W przeciwnym razie, jesteś w ciemności pomoże mu w poszukiwaniach.

Kup w sklepie zabawkę lub wybrać jedną ze swoich ulubionych, a następnie nadaj mu nazwę. Jeśli zakapriznichal dzieckiem i nie lubił nazwę zabawki, nie mówiąc już wymyślić, to powiedz im (na przykład, czy Tisha Yasha) dziś śpi z tobą. Lepiej jest, jeśli zabawka jest „drogi” dla dziecka, więc to naprawdę jest łatwiejsze do zaakceptowania.

3
Nie podawaj swoich potrzeb dziecka lub będą stanowić zwyczaj niewłaściwego przygotowania do snu.
Mówić spokojnym głosem i nie pozwalają wytyczne w adresie.

Najbardziej ekscytujące i nieco przerażające, po raz pierwszy umieścić dziecko spać sama. Nie panikuj, wyobraźmy sobie, że robisz to konsekwentnie. Noś ulubione piżamę i umieścić dziecko w łóżeczku, to lepiej, gdy naturalnego lnu. Nie trzeba nawet marzyć, że natychmiast odwracają się od ciebie i zahrapit. Dzieci czują brudne sztuczki, ale nadal nie wiem, w jaki sposób i początkowo będzie interesująca. Ale najbardziej prawdopodobne zrozumiał sytuację, krzyczy i tłoczenia nogi – to jest normalne.

Nie należy wkładać dziecko do łóżka od razu, porozmawiaj z nim. Dzieci uwielbiają niezależność, więc umożliwić dziecku czuć się „dorosłą”, ale nie zginać. Powiedz to w pokoju z nim będą spać swoją ulubioną maszyną i wzór, a ty i tata jest zawsze tam i absolutnie nikt nie przeszkadzał mu sen.