Podłoga wykonana z korka, zapobiega gromadzeniu się kurzu

Podłoga wykonana z korka, zapobiega gromadzeniu się kurzu, korzystnych dla dziecka narządu ruchu, nie powoduje alergii, a ponadto, że ma doskonałą zdolność izolacyjną dźwięku.

Drewniane meble przynosi w pokoju dziecięcym poczucie ciepła i przytulności. Wypełnia przestrzeń naturalnej energii potrzebnej do terminowego wzrostu dziecka. Meble z ostrymi narożnikami jest uważana za całkowicie nie do przyjęcia. Z jednej strony, jest to zagrożenie się krzywda, ale z drugiej strony – niekorzystne przepływy energii.

Wiele materiałów naturalnych i upadki ostrymi narożnikami – ważnych zasad Feng Shui

Wiele materiałów naturalnych i upadki ostrymi narożnikami – ważnych zasad Feng Shui
Jeżeli regeneracja dziecka trenujesz z zasadami Feng Shui, a następnie odebrać pokój dla niebieskich lub żółte zasłony z lnu, bawełny lub wiskozy. Niebieski kolor pomaga w koncentracji, a żółte – ciało odpręża i napełnia się nowych sił.
610155
Dokładnie zaplanować sztucznym świetle. Najlepiej jest obecność wielu źródeł światła. Ta regularna wymiana żarówek dmuchanych – obowiązkowym wydarzeniem. Zielone i żółte lampy, klosze i abażury są najbardziej harmonijne.

Wesoła zasłony i dobre oświetlenie zapewni doskonałe samopoczucie dziecka

Wesoła zasłony i dobre oświetlenie zapewni doskonałe samopoczucie dziecka
W odniesieniu do obszaru roboczego, wymaga dobrego oświetlenia. Na tej podstawie, jest bardziej korzystne, aby umieścić tabela nie jest w oknie, ale z dala od niego. Dzięki takiemu podejściu, można zaoszczędzić nie tylko wizję małego ucznia, ale jego uwagę do materiałów edukacyjnych. Szukasz odpowiedniego miejsca na biurku, należy pamiętać, że łóżko nie powinno znajdować się w polu widzenia dziecka, tak aby nie rozpraszać go ze studiów. Jednocześnie, siedząc plecami do drzwi, dziecko traci zdolność do kontrolowania tego, co dzieje się w pokoju, i regularnie zawraca. Prawidłowe ustawienie stołu zakłada otwartą przestrzeń przed sobą i za sobą ścianę. Funkcjonalna półka z książkami, świecie i oryginalnego posągu sowy, symbolizujących wiedzę, będzie doskonałym bodźcem do produktywnych działań edukacyjnych.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń robocza zmieni naukę w prawdziwie fascynujący proces

Dobrze zaprojektowana przestrzeń robocza zmieni naukę w prawdziwie fascynujący proces
Nie tylko nauka, ale także odgrywają ważną rolę w życiu każdego dziecka. Unikalne zasad Feng Shui z powodzeniem wdrożony w regeneracji szkółce pola gry. Ponieważ stężenie najbardziej aktywnych strumieni energii mieści się w strefie drzwi, położenie gry w pobliżu rogu uważa się za całkowicie optymalny. To miejsce nie ma potrzeby zaśmiecać szafy i szafki nocne. Jest to wystarczające do ustalenia jasnych szuflad, stół do gier planszowych i działań twórczych i, oczywiście, wygodnymi krzesłami.

Strefa zgodnie z zasadami Feng Shui – marzenie każdego dzieciaka

Strefa zgodnie z zasadami Feng Shui – marzenie każdego dzieciaka
Organizując wnętrza przedszkola, aby spełnić wymagania Feng Shui, że ważne jest nie tylko, aby stosować się do zaleceń wymienionych powyżej, ale również słuchać woli dziecka. Dopiero w procesie owocnej współpracy z dzieckiem, można stworzyć przestrzeń najbardziej ekologiczną tworzą harmonijny, pewny siebie osoby.