Potrebujú metódy vývoja dieťaťa pochýb o tom,

Potrebujú metódy vývoja dieťaťa nie je pochýb. Ako viete, existuje veľa. Ale, vzhľadom na určité faktory, a každá krajina môže oslavovať jeho model výchovu budúcej generácie, ktoré niekedy sa podstatne líši od svojich zahraničných.

Tieto rozdiely môžu byť si všimol, ako napríklad, porovnanie Čínskej a Západnej rodičovstvo model. Všimli, že deti z „Západnej” rodičia začnite skoro nezávislý život, oddelene od svojich predkov, a rodičia nie snažiť vnucovať svoje názory a viac za ich výber.
A Ázijské rodičia sú takmer fanatický prístup k ich deti. Ich starostlivosť o deti je pripomínajúce obete. Mamičky dať svojim deťom dostatok času a tiež starostlivo vybrať centier včasnej a spoločného rozvoja. Ale, na rozdiel od Západnej rodičia, Ázijské v budúcnosti možno očakávať, že rovnocenný oplátku za svoje úsilie. Deti sú vznesené tak, aby mali hlbokú úctu za ich predkov, venovať pozornosť a staral sa o nich v starobe, keď staršia generácia bude hrdý na svoje úspechy a pokyn na ďalší „skutky”. V Južnej Kórei, napríklad rodičia obvykle žijú v rodinnom najstarší syn, absolútne všetko, starostlivosť doma, ktorým sa na manželku, syna, ktorý je povinný sa o ne starať.

Tu radikálny rozdiel medzi modely rodičovstvo – rodičia v Západných krajinách majú tendenciu vychovávať deti viac nezávislý s oddeliť osobný život, a Ázijské mamičky a oteckov dobre sa hodí na vzdelávanie a cieľavedome viesť jeho dedičia cieľom obmedziť závažnosti. Číňania považujú to moja povinnosť pripravovať deti pre tvrdú realitu života.
Čínska matka sily, a nie nechať svojho syna, aby strana, nie je dovolené zúčastňovať sa v škole hrať a majú začiatku vzťahu, tráviť veľa času na sociálnych sieťach, atď. sú Všetky ďalšie úlohy a voliteľný predmet definuje matka.
Teda, Aziati vychovávať deti v závažnosť nie odraziť určené samozrejme, a Západného rodičia sa viac demokratickej Outlook na vzdelávanie mladej generácie.

Každý z modelov nemusia byť plne platné pre nás, ale pozitívne majú, a to by stálo za prijatie.
Ich deti by mali byť povinní vidieť osobu, s prihliadnutím na ich osobný názor, ale súčasne sa musia naučiť milovať, disciplíny a niektoré dôslednosť.
Máme dlhoročnú hlavou rodiny bol otec nastaviť smer v rozvoji ich detí. A role matky bolo pridelené organizovať príjemnej atmosfére a vytvoriť podmienky pre realizáciu plánu rozvoja. Disciplíny, pri výchove dieťaťa je povinné. Ale to musia byť primerané a odôvodnené. V prípade akýchkoľvek akcia tam je zmysel, potom je potrebné. Dieťa stojí hrať v školskom divadle, ak miluje táto umelecká forma a hrá skoro úlohu. Ak nie je príliš dobrý na to, mali by ste sa snažiť realizovať jeho ďalšie právomoci a túžby. Možno je to budúcnosť, športovec, umelec alebo tanečník.