Przyszły trener? Thomas Bank mógłby prowadzić Ester Ledecká

W swoim narty emerytalnego Ondřej Bank nie będzie potrzebował trenera. Jego brat Thomas przeszedł na emeryturę, ale nadal bardzo daleko, więc teraz musi wymyślać i rozwiązać co dalej robić. Jedną z opcji, która została niedawno rozmawiać o to, aby być częścią zespołu Ester Ledecká. I to opcja dość logiczne. Czeskie płazy w ostatnich tygodniach zarządzanych podczas jej debiutanckiego udziału w Ski World Cup, ma spory talent do jazdy na nartach.

„Moja przyszłość jest rozwiązany, byłem teraz jeden Puchar Świata z Esther, jest to jedna z opcji , Mój syn miał również prowadzi, ale nie może mnie wspierać, „przyznał sobie wczoraj Tomáš Bank.

A dlaczego u Ester Ledecká? Związek między tymi dwoma szukać w osobie trenera narciarskiego Peter Ledecký wędzone.Pochodzi on z tych samych celów jak Bank i dwaj bracia są bardzo znane. „Ondra i Tomas bardzo mi pomogło”, przyznaje wędzone.

Ponadto, partnerstwo niedawno próbował na pierwszy w historii Puchar Świata Ledecká w Garmisch-Partenkirchen, gdzie ukończyła utalentowana 24th czeskie w zjazdowego i 25 w super-G . oraz dyscyplin prędkość na końcu swojej kariery skoncentrowany i Ondřej bank.

„nie specjalnie ale Ester walce. Ona ma mnie w Ga-Pa I zapytał, czy nie pojechałbym z nimi. Powiedziałem, że mam jeszcze jakieś obowiązki, bo potem udał się do Chamonix z męskim zespołem. Przygotowałem je przed końcem sezonu i wyścigach na pomoc.Ale jeśli chodzi o przyszły sezon, więc nie wiem. Czytałem artykuł, że Esther może być zainteresowany, ale wyraźnie mówiliśmy, „wyjaśnił wczoraj Tomáš Bank.

Ledecká Thomas Banku wziął

Ledecká przez innego asystenta do zespołu rzucił. Całe jej narty, stacja szkolenia i serwis musiał martwić tylko wędzone i to wtedy na najwyższym poziomie trochę. Ale banki mogą sobie wyobrazić, że byłoby dobrze w obszarach innych niż na nartach.

„Tak, mogę sobie wyobrazić. Tak więc dwa lata temu byłem mocno postanowił, że gdy Ondra wykończone, na pewno będę robić coś innego. Ale kiedy nadchodzi, więc myślałem, że zaczął się denerwować i pomyślałem, że może to był wstyd, kiedy nauczył się go.Od początku naprawdę nie jest zły, teraz możemy to zrobić, byłby to wstyd, aby nie przekazywać go z kimś „.

Chciałbym utrzymać trenerem na główny odcinek Narciarstwo alpejskie Narciarstwo Stowarzyszenia Czechy Aleš Krýzl. Nawet gdyby zrobić coś innego, zachowuje Bankowi Tomas wiele wspomnień i wspaniałych chwil z kariery brata.

„Igrzyska w Soczi było niesamowite, nawet jeśli robi bez medalu. I niestety, rodzaj chwilach okresy, że jest szczęśliwy, że został szybko zakończony żadnych kłopotów, a potem długi okres depresji lub wspinania się. W karierze Ondra nigdy nie było żadnych bardzo długi okres sukcesu.To było zawsze czymś przeszkadzał. „

A powinien wybrać trzy momenty, które chciałby być zapamiętany? „Mam na myśli te trzy sezony, kiedy to było fajne, udaliśmy się z wyścigu na wyścig, Ondra jest coraz lepsza, a skończywszy na tych marzeń. Jest w mojej głowie jako całości. Jest to pora roku, kiedy to po raz pierwszy na podium, poprawa, a potem złamał nogę w Kitzbühel (2008), a następnie te dwa sezony Olimpiada w Vancouver, a sezon później zakończyły na piątym miejscu w Garmisch (2011), a następnie dwa ostatnie roku – Soczi plus początek ostatniego sezonu. Jest w mojej głowie jak bajka, nie możemy liczyć na to, że coś takiego może działać „.

Więcej: gniazdo dla niemowlaka