Slalomářka Strachová świętować. Wygrał ankieta nart króla białego torze

Zwycięzca plebiscytu Króla biały toru ostatniego sezonu dla najlepszego przedstawiciela Związku Narciarskiego Czech stał slalomářka Šárka Strachová, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Beaver Creek. Podążył na swoich dwóch zwycięstw w badaniu w 2009 i 2010 roku nagrodę dzisiaj przejął ceremonii w Pradze Žofín.

W porównaniu do lat poprzednich było gorsze czeskiego narciarstwa w zimie, aby zobaczyć przeszłość i kandydatów wygra plebiscyt był kilka.Wicemistrz Świata w biegach na nartach 50 km klasyczną rozpoczęcia masowej na Mistrzostwach w Falun stał Lukáš Bauer, który ostatecznie głosowanie trenerów, urzędnicy, eksperci i dziennikarze zajął drugie miejsce ze stratą trzech punktów do martwić.

na piątym miejscu poszedł snowboarder Ester Ledecká, który został mistrzem świata w slalomie równoległym i tylko Czesi zdobyli mistrzostwo świata w okresie objętym przeglądem. Zanim dostali nawet trzeci ogólny narciarz zjazd Ondřej Bank (11 punktów) i Roman Koudelka skoczek narciarski (8).Ledecká otrzymał w sondażach pięć punktów.

Strachová jest najlepszym Alpine narciarz sezonu, kategoria narciarzy akrobatycznych wygrał skikrosařka Andrea Zemanová Bauer oczekuje się najlepszych narciarzy biegowych, Ledecká Najlepsi snowboardziści, Koudelka skoczek a wśród konkurentów w Nordic połączenie zdobył Miroslav Dvořák. Trener roku jest Bankův trener i brat Tomasz, Bank Jr. następnie Nordic Combined Tomáš Portyk i Hall of Fame został pośmiertnie dany promotor narciarstwa alpejskiego Jiří Havel.

zmartwienie przyniósł punktów w ankiecie swojej historii życia, które w ciągu ostatnich dwóch lat nagrane filmowcy i filmowy nazywany Dwie minuty mojego życia został już uruchomiony w telewizji.Trzydzieści lat slalomářka Opisuje jak wiele lat świeciły na światowych liderów zerwać z ojcem, bo zmagał się z ciężką chorobą mózgu i własnego ciała, ale również jak w poprzednim sezonie żył powrót snu. Na podium Pucharu Świata po pięciu latach, a zwłaszcza w Beaver Creek wygrał swój czwarty medal (brąz) z MS.

Bauer trzydzieści siedem ostatni sezon niespodziewanie błysnął MS. World Cup chętnie zrezygnować, nawet przegapić swojego ulubionego Tour de Ski, który wcześniej wygrał dwa razy. On stawia na jedną kartę i wyciągnął atut w Falun gdzie był w stanie przygotować fantastyczny 50-km rozpoczęcia klasyczny masowej, gdzie zdobył sensacyjne srebro.

bank-letni downhill narciarz wziął wyborcę również moją historię.W minionym sezonie w zarządzanym skojarzonej Kitzbühel siedem lat osiągnąć podium MS zajął siódme sensacyjne górki. Ale w części zjazdowego kombinacji był szorstki i upadek banki mogą podziękować, że uciekł z siniakami i złamaną kostkę.

Sonda Król biały ślad 2014/2015

King białych śladów. 1. Šárka Strachová (Alpine) 17b 2 Lukáš Bauer (biegowe) 14 3. Ondřeja bank (Alpine) 11, czwarty Roman Koudelka (skokowy) 8 5. Ester Ledecká (snowboardowa) 5.
zdarzenia Alpine 1. Strachová 33 2. bank 21st
narciarstwo dowolne pierwsze Andrea Zemanová 26 sekund Nikol Kučerová (zarówno biegówki) 14 3. Nikola Sudová (Moguls) 11.
biegowe 1. Bauer 41 sekundEva-Vrabcová Nýltová 7 3-te 5-ty Stanislav Řezáč
snowboarding 1. Ledecká 45 2. Petr Horák 7 3-ty Kateřina Vojáčková 1
Northern połączenie 1. 30 Miroslav Dvořák Tomáš Portyk drugi 23, trzeci Petr Kutal pierwszy
skoków 1. Koudelka 54 2. Wiktor Polášek pierwszy
narciarstwo na trawie: 1. Jan Němec 24 2. Adéla Kettnerova 19 3. Martin Štěpánek trzeci
lat Junior: 1. Portyk 21 2. Jan Zabystřan (narciarstwo alpejskie) 17 3. Vojáčková
10-cie Trener roku: 1. Thomas Banku 20 2. Klaus Mayrhofer (zarówno narciarstwo alpejskie) 18, 3. Miroslav Petrásek (narciarstwo biegowe) 7.
Hall of Fame: Jiří Havel (pośmiertnie)