Spowodował szkody, zaatakował pracownika SBS. Legioniści w Bańskiej Bystrzycy ostatecznie zakończona

incydentów spowodował zamieszanie Poniedziałkowa zagranicznych Rozgrywający w Maharashtra zabaw. Poprowadził do fizycznego ataku.

„Dowiedziałem się, że w zasadzie rację. Kierownictwo klubu sprawa z podejrzeniem wykroczenie zakłócania porządku natychmiast zająć”, mówi Słaby.

„Cała sprawa konsultowaliśmy i umówiliśmy się na końcu. Po raz pierwszy trener, ale liczyć całą imprezę z opinią zarządzania, zgadzam się.”

Zespół wyrzucić sprawcy będą musieli znaleźć zastępstwo. „Każdy jest wymienny”, powiedział Słaby.

„Straciliśmy graczy, którzy mogą nam pomóc. Szkoda, ale gdyby były, ściśle mówiąc specjalistów i zobowiązań wobec siebie i klubu, to byłoby coś takiego się stało.O z nimi coś w rodzaju pokrivkávalo, „kontynuował.

” w naturę graczy, którzy przychodzą do nas, niestety, nie widzimy. Tylko czas zawsze odkrywa, co kryje się kom. Wszystkie trzy hokeiści nie trenowali z nami. Wreszcie skończył i fakt ten musi się pogodzić. „

Według ustaleń policji, administracji powinny prowadzić Nicastro i Peckham wszystkie znaki wykroczenie zakłócania porządku.Porozlievané piwo, rozbite szkło, latające pomarańcze w powietrzu, nie chcąc spotkać na uszkodzenia i zużycie.

W końcu, są one również zaangażowana fizyczny kontakt z oficerem ochrony, który zażądał pomocy medycznej. „Naprawdę wystarczy skończyć z nas”, powiedział trener.

Raport z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bańskiej Bystrzycy jest jasne, jak poważny czyn popełniony przez obie legionistów.

„upoważniony członek w Bańskiej Bystrzycy oskarżony o wykroczenie zakłócania porządku popełnione jako wspólników 24-letniego mężczyznę z USA i 27-letni mężczyzna oo Kanady. Oskarżony w poniedziałek, 19/01między 16:30 a 17:00 w sali zabaw na Kapitulská Street w Bańskiej Bystrzycy po odmowie zapłacić rachunek najechał pracownik SBS „głosi raport.

” Jeden oskarżony mu walić pięściami w głowę, a potem zaatakować dodaje drugi oskarżony , Powodując u niego obrażenia wymagające leczenia bez hospitalizacji. Uszkodzenia krzesło, które uszkodziły spółka poniosła stratę 150 euro. Zamieszek zatrzymanych przez policję na miejscu „wspomina dalej.

” Po kaca i przeprowadzenie czynności procesowe były w porozumieniu z Prokuratorem zwolniony z aresztu i będzie ścigane w ogóle. Z tego przestępstwa twarze karę do trzech lat. „