Ulubione finału Davis Cup w języku hiszpańskim

SEVILLA. Przedstawiciele TENIS Hiszpanii triumfował w ostatnich 20 meczach w Pucharze Davisa przed własnym tłumie, a nawet pociągnąć w tym konkursie pod patronatem Międzynarodowa Federacja Tenisowa (ITF) serię zwycięstw do 22 na glinie.

Nie tylko ze względu na te przewody są ulubieńcami ostatecznej edycji 2011, która odbędzie się 2 grudnia do 4 w „ceglanego pyłu” pod tymczasowym dachem Stadionu Olimpijskiego w Sewilli przed audytorium o pojemności 22,121 widzów. Hiszpanie ostatni wyciągnął krótki koniec w domu lub na glinie konsekwentnie w 1999 roku przeciwko Brazylijczyków.

„Trudno wyrazić procentowy papier szansę. Nie lubię takich prognoz. Jeśli uda nam według naszych pomysłów, to mamy szansę.Pragniemy, ale po tym nie ma kielich pozostał „, powiedział kapitan Hiszpanów Albert Costa, który ma numer dwa i numer pięć w rankingu światowym.

Rafael Nadal, który był w«konkurencji»najnowszym londyńskim Mistrzostwa ATP World Tour Finals dostać grupa rdzeń, stracił w lutym 2004 w Brnie w debiucie Pucharu Davisa z Jiri Novak, gdyż nie zbiera ani jedna awaria singlový – ma grandious wynik 18: 1

trener Tomas Berdych Tomáš Krupa dla magazynu Tenis Arena ujawnił kulisy informacje z Jo-Wilfried Tsonga do Nadal po ostatniej porażce wrześniu w US Open w Nowym Jorku ma 18 godziny później był na boisku w Kordobie i przygotować się do finału z Francuzami. trudno znaleźć przekonujące dowody na to, ile Majorki zależy od „salaterki ”.

obecna dobra forma Davida Ferrera jako Dwójki renkingovej domu znowu świadczy osiągnąć pół wymienione tzw.Masters Cup – w stolicy Wielkiej Brytanii przekroczyła Novak Djokovic i Andy Murray, zarówno na zastanawianie się nad celem komputerowego.

Zespół z Półwyspu Iberyjskiego radował v Davis Cup trofeum w latach 2000, 2004, 2008 i 2009. Argentyńczycy byli w finale w sezonach 1981, 2006 i 2008, bez wyjątku, wyciągnął krótki koniec. Trzy lata temu był to „twarde” w holu Mar del Plata tuż przed Hiszpanami (1: 3), nawet jeśli zostały one grają bez Nadal.

„Jesteśmy pod tym samym ciśnieniem jak przeciwnika, obie drużyny jest całkowity triumf.Ponadto mamy w ciągu ostatnich dziesięciu lat wygrał trofeum cztery razy i nigdy nie mieć – dlaczego powinniśmy czuć większą presję „wykrzyknął przyszłość

Jeśli Amerykanie South prosperować zemsty dla Mar del Plata, chmielu. trzecia pozycja w rankingu ITF na pierwszym miejscu tuż przed nią na ten tydzień rywala, zwiastunem ITF. Argentyna stałaby się krajem 14-ty udany v Davis Cup. tylko Indie i Rumunia są w niej uwagę na co najmniej dwóch końcowych próbach bez konieczności wreszcie zobaczyć premierę zwycięstwo.

„Rok 2008 był tragiczny dla Argentyńczyków. Jest zatem normalne, że teraz mamy motywację Ponadto „dozwolony usłyszeć jedną z trzech osób leworęcznych w hiszpańskiej kadrze Fernando Verdasco. Ten garde teatralne i Feliciano López. Jedyne praworęcznych w składzie jest Ferrer.Nic dziwnego, że goście torów Modesto „Tito” Vazquez nazywa przygotować mańkut Facundo Bagnisa.

„Hiszpanie grają u siebie i są faworytami, więc mimo wszystko są pod presją. W 2008 roku było zupełnie inaczej”, powiedział argentyński weteran David Nalbandian, ATP mistrz świata w 2005 roku

„na glinie są prawdopodobnie najsilniejszy zespół w historii”, przyznał, Juan Martín del Potro, bohater nowojorskim US Open 2009.

„z Nadal i Ferrer przeciwko kadrze są faworytami, ale może stać się wszystko. Mamy grać 1: 4, ale triumfuje 4: 1, „powiedział Vazquez, którzy głosowali i Juana Monaca i wreszcie ustawić początkowe sub Eduardo Schwank Juan Ignacio zamiast chelatów.

Najwyraźniej deblových zwłaszcza dla jakości pierwszej pary.Nieco bardziej zaskakujące jest to początek Monaca w singlu, a tylko Nalbandian w czwartek w programie loterii bilet pozostałe zadania w grze podwójnej.

Argentyńczycy trzy lata temu cierpiał i wewnętrzne tarcia. Nalbandian następnie wyrzucał młodzieńca Del Potro, że na koniec sezonu nacisk na indywidualne zainteresowania i audycji przed finałami Davis Cup.

Program Losowanie odbędzie się w czwartek, w każdej drużynie może być jeszcze dwie zmiany.Gra toczy się o 14.00 (piątek – dwa pojedyncze), 16.00 (sobota – gra podwójna) i 13.00 (niedziela – dwa pojedyncze). Hiszpania prowadzi równowagę wzajemnych pojedynkach 3: 0, pierwsza miała miejsce już w 1926 roku (w Barcelona 3: 1), a drugi w sezonie 2003 (Malaga 3: 2).

Hiszpanie na stadionie olimpijskim w Sewilli triumfował w ostatnim roku 2004, Amerykanie 3: 2 do 2: 0 edytowana przez to tylko 18-letni Nadal przeciwko Andy Roddick i zdobył decydujący punkt Majorki mentora Carlos Moya. Bilet Davis Cup finał w 2011 roku

W piątek (14.00):

Singles:

Rafael Nadal – Juan Monaco

David Ferrer – Juan Martín del Potro

sobota (16.00):

Podwójna:

Feliciano López, Fernando Verdasco – David Nalbandian Eduardo Schwank

niedziela ( 13:00):

Singles:

Rafael Nadal – Juan Martín del Potro

David Ferrer – Juan Monaco

zespoły ostateczne nominacje

Hiszpania:

Rafael Nadal (sekundyw światowym rankingu ATP w singlu, deblu 113 W), David Ferrer (5/544), Feliciano López (20/132), Fernando Verdasco (24/393), kapitan Albert Costa Argentyna

Juan Martín del Potro (11/185) Juan Monaco (26/179), David Nalbandian (64 / -) Edwarda Schwank (143 / 34) master Modesto „Tito” Vazquez