W Monachium, że rozstał się z Pizarro i Müller świętował rocznicę

Specjalne wieczory spędził wczoraj w Bawarii. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem za wierną służbę nagrodzony Bayernu Claudio Pizarro.Thomas Müller potem błysnął podczas jego dwóch setny start w barwach niemieckiego mistrza, kiedy między innymi zwrócił trzy setną rocznicę Monachium rzutu karnego w bundesligových całej historii…

Przed meczem, podczas gdy Leverkusen klęska w stosunku 3: 0 nie wiele wskazań ,

Pep Guardiola, ponadto miał do czynienia z brakiem jego dwa stopery Benatii i Boateng, który w końcu udało prostu będąc obok siebie w obronie zabrakło trzy skrajne boki.

Obrona Bayern rzeczywiście odbyła powyżej oczekiwań, więc publiczność na Allianz Arena może skoncentrować się na jednym kopnięciem wyjątkowych wydarzeń wokół.

po pierwsze, trawnik wykazały obecnie bezrobotny peruwiański Claudio Pizarro, który został oficjalnie nagrodzony za ogólnej liczbie dziewięciu sezonie w Bayernie ,

Dzisiaj 36letý dla klubu z Monachium do przodu razem Abraham zasadził 125 bramek w 327 występach i pomógł im wygrać sześć tytułów mistrzowskich i Liga Mistrzów milionera.

Po gwizdek rozpoczynający została wszystkie oczy clung Jubileuszu do Thomase Müllera, który od jej przenikanie do zespołu podstawy Bayern (2009/10) spełnione tylko w 11 spotkań.

A dla niego dzisiaj był szczególny prawidłowo.

Thomas Müller pierwszy żartobliwie zwrócił świetnym podaniu z warsztatu Douglas Costa i tuż po godzinie wiedział kary na piśmie. Możliwe ukończenie już sztuczki ale odmówiłem.

Tak więc w 71stminut, dostał Mnichované dostępne kolejny rzut karny, niech go bezinteresownie Müller Arjen Robben. „Jestem graczem zespołowym” uśmiechnięty po meczu. „Bayern jest jak zbiorniku z rekinami. Czasem trzeba nakarmić,” Müller odniósł się także do głodującej holenderskim.

„Mamy jasno określone zasady…Thomas idzie pierwszy i to moja kolej, „ zgarbione plecy znowu sam Robben. Podąża przynajmniej pozwolić Muller starannie wyrównać równowagę prywatnego w 200 startów, 75 goli i tyle asyst.

Thomas Müller Dziś jednak przyciąga uwagę tylko Uhonorowany Wielkiego Jubileuszu.Tydzień obrazowo mówił również o jego rychłym transferu do Manchesteru United; ale to, w słowach z niemieckiego przedstawiciela nie blisko nie jest.

„Louis Van Gaal nadal nie zadzwonić, więc o jakimkolwiek ruchu, nie wiem,” rozjaśniła sytuacji Muller, w tym roku w hicie Bundesligi cztery razy, a przy zachowaniu aktualnych mód przez jego osobisty najlepiej z 13 bramek wyrównał w połowie listopada.