Wiedeń doświadczenie w Kanadzie – 40 stopni. Ma nadzieję, że Finlandia nie może go zaskoczyć

Bratysława. Po debiucie w reprezentacji słowackiego hokeja na koniec ubiegłego sezonu na pozycji napastnika mistrzostw Marek Viedenský (24 r.) Obecny w listopadzie 2014 r turnieju German Cup.

Do końca sprężyny, pracował na poziomie klubowym granicą. „Przychodzę do pierwszego turnieju sezonu i widzę to trochę jak z końcem kwietnia. Do tej pory nie miałem możliwość przyjechać z zagranicy reprezentatywnej podczas rajdu rozpoczął rok.”

„Więc przygotować się do Monachium będzie trochę inaczej niż w Pucharze Świata. W tym czasie byłem żółtodziobem ponadto,” przyznał po przybyciu do centrum Bratysławy fińskiego zespołu HPK. Klub jest bardzo zadowolony

Zespół hodowli juhofínskom do Marek Viedenský pochwały.Do tej pory dla HPK ukończył 19 pojedynków z bilansem 6 goli i 10 asyst.

„W klubie jestem bardzo szczęśliwy trener naszej formacji ufa mi tam robi i mam komfortowe środowisko. Finlandia jest bardzo piękny kraj,” powiedział.

W Cup w Monachium trener niemieckiej Vladimír Vůjtek nominowany przeważnie mniej doświadczonych graczy w hokeja, ale Wiedeń nie obchodzi jakie nazwy są na koszulce Słowackiej.

„Wszyscy wiemy, grać w hokeja i będziemy walczyć o miejsca na mundialu Głównym jest to, że wszyscy chcą walczyć o Słowacji,” powiedział, dodając:

„Mistrzostwa Świat jest na dobrej drodze . w sezonie może być wiele rzeczy się zdarzają. Ważne jest to, że teraz każdy z nas się przed trenerem.Pod koniec roku będzie ważne, co będzie w formie „

Pierwszy tohtosezónnym rywal Słowacka reprezentacja będzie w piątek wyboru Kanady.” Kanadyjczycy z pewnością odgrywać swoją typową hokeja. Przed turniejem mają tylko jeden trening i iść prosto do meczu. Oni jednak mogą się spotkać i mieć swój własny styl we krwi. „

” Przeciw szwajcarskich ludzi i Niemcami na poziomie wyższych, nie grałem, a tylko juniorów. Potem były dość nieprzyjemny i skated dużo wstawianie. Wierzę, że hokej na lodzie słowacki będą skuteczne w Monachium, „powiedział Marek Viedenský. Sytuacja w Prievidza jest smutny

W Niemczech czeka na niego i mikrosúboj z klubowych kolegów, do przodu Zach Hamill.” To bardzo ładne.Z nasza wzajemna combat’ll wyjdzie bardziej udany jestem „, powiedział uczestnik Mistrzostw Świata 2014 w Mińsku.

Mimo że jest jeszcze na początku listopada, ale w Finlandii został powoli zbliża się zima. Marek Viedenský jest gotowy do mrozów.

„pracowałem w Saskatoon, Kanada, gdzie było również minus 40 stopni. Myślę, że można to zrobić i nic mnie nie dziwi „, powiedział hokeista z doświadczeniem z zagranicy AHL, East Coast Hockey League i młodzieży WHL.

W związku z Markiem Wiedeń to ciekawy fakt, że hokej wzrosła w Prievidza. Jego klub rodzic w niebezpieczeństwie że zakończy sezon 2014/2015 w pierwszej lidze podczas spaceru w dwóch poprzednich meczu

„monitorować sytuację i to jest bardzo smutne,” powiedział..