Wielki Moravec spalone ostateczny cios medal w sprincie na Mistrzostwach Świata zajął piąte

Drugi medal czeskiego biathletes SM jest bardzo blisko! Ondřej Moravec sprint na 10 km atakujących najwyższe pozycje, pomyłka w ostatnim strzale, ale stracił szansę na medal. Nawet tak zajął znakomite piąte miejsce, inne Czesi mieli tak wiele sukcesów. Wygrał niemiecką Benedikt Doll siedmiu dziesiątych sekundy przed Johannes Bö z Norwegii. Brąz zabrał Martin Fourcade, który stracił do zwycięzcy 23 sekund Ondřej Moravec za Francuza spadła nieco ponad siedem sekund.

trzydzieści dwa Moravec opanowane wyścig pomyślnie dziewięć strzałów, ale pomijany ostatnią bramkę w linii stałego skazał go na obwód przestępcą.Brązowy następnie rodem z Usti nad Orlicą brakuje 7,6 sekundy.

Moravec zaatakowany jej piąty medal MŚ i po drugim strzelaniu utworzonej na ostatnich kilometrach silnego pary działa z Dolly. Choć przedstawiciele czeskiego wysiłku nie udało, niemiecki doczekał sukcesu w życiu.

Doll dwadzieścia sześć lat, którzy nie wygrali jeszcze jeden indywidualny wyścig Pucharu Świata w rewelacyjnej triumfu przebiegł bezbłędne strzelanie. Na kolanach przestępstwa nie potrzebuje drugą stronę, mistrz świata sprintu Kontiolahti 2015.Trzecie miejsce zajął obrońca tytułu Martin Fourcade Francji, którzy ukończyli dwa kręgi przestępcze, a zwycięzca stracił 23,1 sekundy. Czwarty był Amerykanin Lowell Bailey.

w celu Doll nadal oglądać na linii biegnie za przeniesienie Bo, który po drugie strzelanie prowadził nieprzerwanie przez 9,3 sekundy. Norův ołów jest stopniowo osłabiać aż całkowicie zagubiony i kolejność 0,7 sekundy przeszedł sekund.

Wraz z Moravec niedzielę myśliwiec nadal obecne debiutant MS Adam Václavík, który zajmował 34. pozycję, a również czterdziestym drugim Michal Šlesingr. Cech najlepszy w SP Michalu Krčmářovi uciekł udziału w kolejnym wyścigu o jeden punkt z czterech kręgów przestępczych gotowych na 61. pozycji