Zabawki dla niemowląt

Zabawki-dla-dzieci

Piłka wykonana jest z miękkiego materiału, dlatego nie szkodzi, gdy pojawiają się zęby lub istniejące zęby. Kula ta może być wygięta w dowolny sposób, łatwa do zmywania i prawie niemożliwa do złamania. Ale jego najlepszą zaletą jest cena. Jest bardzo tania, a okres jej ważności wykracza poza rok.

5. Giraffe Sophie

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się zabawki dla niemowląt: chwytanie, koordynacja ręka-usta, test zębów, określanie źródła dźwięku, stałość obiektu, przenoszenie z ręki do ręki

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Sophie jest teraz u szczytu swojej popularności. Mała gumowa figurka żyrafy poradzi sobie z ząbkowaniem, a po tym, jak Sophie mieszkała w naszym domu przez kilka miesięcy, zdałem sobie sprawę z jej zalet.

Jest sprzedawany jako zabawka do rozwoju wszystkich zmysłów. Rzeczywiście, jest to gumowa zabawka, która jest łatwa do trzymania, która pikuje, gdy jest ściśnięta i przyjemna do żucia.

Ale to, co odróżnia je od pozostałych zabawek, które są używane w okresie ząbkowania, to długie nogi, które są szczególnie przyjemne do sapania, gdy wycina się daleka trzonowce.

Na rynku jest niewiele takich zabawki dla niemowląt wielofunkcyjnych zabawek do żucia, jak żyrafa Sophie. Możesz usłyszeć od razu, gdy wchodzisz do supermarketu z wózkiem i słychać takie pikantne mistrzostwo, więc nie masz wyboru, musisz przepraszać bez końca i wyjaśnić, że twoje dziecko ma zęby.

Z uwagi na to, że zabawka wydaje sygnały dźwiękowe, można ją ukryć pod kocem i pisknąć lub rozweselić prawie pełzające dziecko. Jest to trochę drogie, ale nie martw się, zabawka jest tego warta, szczególnie podczas ząbkowania.

6. Zestaw gumowych zabawek do kąpieli

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: kontrola wizualna przedmiotów, chwytanie, bawienie się z wyciągniętymi ramionami, przenoszenie z rąk do rąk zabawki dla niemowląt, układanie rzeczy razem, badanie przedmiotu w ustach, wzmacnianie rąk.

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Zaleca się, aby wiele miejsc rozwoju dzieci zakupiło lub wykonało zabawki na palcu, aby zabawić dziecko i pomóc mu rozwinąć umiejętności audiowizualne.

Więcej informacji: sklep internetowy AlaKoala.pl